JASNA 1 BAR | SLAP

Clubbing
JASNA 1 BAR | SLAP

Sobota, 26 września 2020
godz: 23:00

Jasna 1

ul. Jasna 1, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Obecna sytuacja wymagała wymyślenia na nowo formuły funkcjonowania naszej przestrzeni, dlatego pomyśleliśmy, że zanim wszystko „wróci do normy” to będziemy organizować dla Was takie weekendowe spotkania (jak te ostatnio!) gdyż bardzo brakuje nam głośnych rozmów oraz śmiechów na klubowych korytarzach. Wierzymy, że KLUB to coś więcej, niż imprezki i parkiet miarowo kiwających się głów, a platforma wymiany myśli i poglądów, a także przestrzeń do spotykania się z przyjaciółmi i znajomymi. Mamy nadzieje, że nasza propozycja na ten czas spotka się z entuzjastycznym odbiorem, a my będziemy mogli oglądać Wasze piękne buźki już w każdy weekend.
Program curated by SLAP:
Michał Macewicz (SLAP/Ciało)
Spectribe (SLAP/Ciało)
MKO (SLAP/Jasna 1)
Wejście: 20PLN
1 ROOM(S) & NO RULE(S) EXCEPT:
no racism. no sexism. no homophobia.
—————————————————————-
Zachęcamy do wcześniejszego przychodzenia ze względu na ograniczoną liczbę osób wewnątrz przestrzeni, a także prosimy o nieco więcej wyrozumiałości, niż zwyczajowo jeśli będziecie musieli chwilę poczekać przed wejściem.
Przestrzeń klubowa będzie przygotowana w zgodzie z nowymi przepisami reżimu sanitarnego. Wszelkie odległości, a także zasady bezpieczeństwa będą zachowane oraz pilnowane przez naszą klubową obsługę.
Apelujemy także o stosowanie się do nowych zasad i regulaminu klubu, który znajdziecie w środku i mamy nadzieje, że prędko wrócimy do zabawy „na normalnych zasadach”. Pamiętamy o wszystkich, którzy wsparli nas kupując bilet na wydarzenie J1 | Antidotum. Z wiadomych przyczyn data tego wydarzenia nie jest jeszcze znana ale z niecierpliwością na nie czekamy i tak jak obiecaliśmy rozdamy wtedy darmowe piwko.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

JASNA 1 BAR | SLAP Warszawa

Scooter – Warszawa [ZMIANA DATY]

Śr, 28 października 2020
godz: 20:00

od 99 PLN
JASNA 1 BAR | SLAP Warszawa

Undercity 2020

Pt, 30 października 2020
godz: 18:00

JASNA 1 BAR | SLAP Warszawa

Halloween: Mampi Swift [UK]

Sb, 31 października 2020
godz: 22:00

JASNA 1 BAR | SLAP Warszawa

Jam Sheptssion

Nd, 01 listopada 2020
godz: 16:00