JASNA 1 BAR | Olivia / Dtekk / Das Komplex / Tomeno

Clubbing
JASNA 1 BAR | Olivia / Dtekk / Das Komplex / Tomeno

Piątek, 18 września 2020
godz: 23:00

Jasna 1

ul. Jasna 1, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Obecna sytuacja wymagała wymyślenia na nowo formuły funkcjonowania naszej przestrzeni, dlatego pomyśleliśmy, że zanim wszystko „wróci do normy” to będziemy organizować dla Was takie weekendowe spotkania (jak te ostatnio!) gdyż bardzo brakuje nam głośnych rozmów oraz śmiechów na klubowych korytarzach. Wierzymy, że KLUB to coś więcej, niż imprezki i parkiet miarowo kiwających się głów, a platforma wymiany myśli i poglądów, a także przestrzeń do spotykania się z przyjaciółmi i znajomymi. Mamy nadzieje, że nasza propozycja na ten czas spotka się z entuzjastycznym odbiorem, a my będziemy mogli oglądać Wasze piękne buźki już w każdy weekend.

-> Das Komplex chodzi swoimi ścieżkami. Kroki często stawia wolno, ale bardzo pewnie. Dowodem na to jest historia związana z jego występami na Ibizie. Na popularna wyspę pierwszy raz trafił czysto prywatnie. Dziś ma na koncie występy w Pikes Hotel i udział w składance promującej imprezy w tej legendarnej miejscówce, przygotowanej przez Dj’a Harveya.

-> Olivia to jedna z najprężniej działających promotorek oraz producentek na polskiej scenie muzyki elektronicznej, co znajduje odbicie w jej imponującej liście miejsc, gdzie wystąpiła np. kultowym Dekmantelu. Wspólnie ze swoją krakowską bandą animuje dawną stolice Polski w ramach serii Radar, zaś ze swoim partner in crime – Chino – występują pod aliasem Radiation 30376 i jest to absolutny sztos!

MAIN:
Olivia , jasna 1 / radar, pinkman
fb: https://www.facebook.com/olivia.ungaro

Dtekk, jasna 1 / Up To Date Festival
fb: https://www.facebook.com/dtekkPL

BAR:
Das Komplex, love on the rocks
fb: https://www.facebook.com/daskomplex

Tomeno, jasna 1
fb: https://www.facebook.com/tomeno.ameno

Wejście: 20PLN

2 ROOM(S) & NO RULE(S) EXCEPT:
no racism. no sexism. no homophobia.
—————————————————————-
Zachęcamy do wcześniejszego przychodzenia ze względu na ograniczoną liczbę osób wewnątrz przestrzeni, a także prosimy o nieco więcej wyrozumiałości, niż zwyczajowo jeśli będziecie musieli chwilę poczekać przed wejściem.

Przestrzeń klubowa będzie przygotowana w zgodzie z nowymi przepisami reżimu sanitarnego. Wszelkie odległości, a także zasady bezpieczeństwa będą zachowane oraz pilnowane przez naszą klubową obsługę. Apelujemy także o stosowanie się do nowych zasad i regulaminu klubu, który znajdziecie w środku i mamy nadzieje, że prędko wrócimy do zabawy „na normalnych zasadach”. Pamiętamy o wszystkich, którzy wsparli nas kupując bilet na wydarzenie J1 | Antidotum. Z wiadomych przyczyn data tego wydarzenia nie jest jeszcze znana ale z niecierpliwością na nie czekamy i tak jak obiecaliśmy rozdamy wtedy darmowe piwko.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

JASNA 1 BAR | Olivia / Dtekk / Das Komplex / Tomeno Warszawa

Techno BLOKADA #2

Pt, 30 października 2020
godz: 15:00

JASNA 1 BAR | Olivia / Dtekk / Das Komplex / Tomeno Warszawa

Undercity 2020 [zmiana daty]

Pt, 30 października 2020
godz: 18:00

JASNA 1 BAR | Olivia / Dtekk / Das Komplex / Tomeno Warszawa

Halloween: Mampi Swift [UK]

Sb, 31 października 2020
godz: 22:00

JASNA 1 BAR | Olivia / Dtekk / Das Komplex / Tomeno Warszawa

Jam Sheptssion

Nd, 01 listopada 2020
godz: 16:00