JAMIE XX

Clubbing
Electronic

Środa, 04 listopada 2015
godz: 19:00

Palladium

ul. Złota 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Data: 2015-11-4 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Miejsca zakupu: www.biletomat.pl

Agencja Go Ahead z przyjemnością może poinformować, że 4 listopada w Polsce wystąpi Jamie xx! Muzyk przyjedzie do naszego kraju w związku z premierą płyty „In Colour” i zagra w warszawskim Palladium.

Ciężko uwierzyć, że “In Colour” to de facto solowy debiut Jamiego Smitha, gdyż muzyk, doskonale znany z tria The XX, aktywnie działa na muzycznej scenie niemalże od dekady! Z The XX nagrał dwa, świetnie przyjęte albumy, na których znalazły się takie przeboje jak „Crystalised”, „Islands” czy „Chained”. W 2011 roku ukazał się też jego wspólny album z Gilem Scottem-Heronem – „We’re New Here”, jednak dopiero „In Colour” jest w pełni autorskim dziełem Jamiego. Jak mówi sam muzyk: „Jego wydanie zakończyło sześcioletnią pracę. Jest na nim muzyka, która inspirowała mnie na przestrzeni tego czasu, są ludzie, których spotkałem i klimat miejsc, które odwiedziłem”. W nagraniach Jamiego wsparli m.in. Romy Madley Croft i Oliver Sim z The XX, jeden z najlepiej zapowiadających się młodych raperów – Young Thug czy dobrze znany w Polsce producent Four Tet. Jak mówi Jamie: „”In Colour” jest o przemianie, o transformacji. O nieustannych wyjazdach i powrotach do domu. O tym, jak te podróże zmieniają mnie za każdym razem. Uwielbiam trasy koncertowe, miejsca, które odwiedziłem, jednak kiedy biorę do ręki laptop, zawsze myślę o domu i o muzyce. Uwielbiam bycie w zespole, bycie producentem i bycie DJ-em. O tym wszystkim jest ten album”
.
O koncertowej sile „In Colour” polska publiczność będzie miała okazję się przekonać 4 listopada. Bilety na koncert w Palladium trafią do sprzedaży w piątek, 12 czerwca o godzinie 10:00 i dostępne będą na stronie www.biletomat.pl.

Zapraszamy!Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Brak zdjęcia Warszawa

Happysad, 17.10.2019, Klub Stodoła

Cz, 17 października 2019
godz: 18:00

JAMIE XX Warszawa

Lor – Warszawa

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 30 PLN
JAMIE XX Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

JAMIE XX Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30