J1 Courtesy x Move Mózg 40

Clubbing
House Techno Trance

Sobota, 16 lutego 2019
godz: 23:00

Jasna 1

ul. Jasna 1, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jubileuszowy Move Mózg o okrągłym numerze #40 od dwójki naszych rezydentów Ola Teks & Cyryl zasługuje na należyte podsumowanie, gdyż próżno szukać drugiego takiego cyklu w stolicy, który umiejętnie łączy niebanalną muzykę, a także zmyślne dekoracje. Doceńmy ich poświęcony czas i włożony trud w stworzenie cyklu Move Mózg, a także przywitajmy jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek na światowej scenie muzyki elektronicznej – Courtesy.

Program:

Courtesy
sc: https://soundcloud.com/courtesy707
ra: https://www.residentadvisor.net/dj/courtesy

Ola Teks (Jasna 1 / Move Mózg)
sc: https://soundcloud.com/olaszyma-ska
ra: https://www.residentadvisor.net/dj/olateks

Pitti Schmitti (Jasna 1 / K.O.D.)
sc: https://soundcloud.com/pitti_schmitti
ra: https://www.residentadvisor.net/dj/pittischmitti/dates

Berger (House Sound of Słupsk)
sc: https://soundcloud.com/bergu

Cyryl (Jasna 1 / Move Mózg)
sc: https://soundcloud.com/cyryl
ra: https://www.residentadvisor.net/dj/cyryl

VJ: Skof

Courtesy – DJ’ka, dziennikarka i właścicielka labelu płytowego Kulør, pochodząca z Grenlandii, na stałe związana z kopenhaską sceną muzyki elektronicznej. Courtesy nie stoi w miejscu i cały czas tworzy i uczestniczy w różnych muzycznych projektach takich jak np: Dunkel Radio – podcast, blog i audycja radiowa rozpoczęte podczas studiów na uniwersytecie, stały się jednym z wiodących duńskich ośrodków muzyki elektronicznej. Za nią nadeszło Apeiron Crew, które stworzyła razem z przyjaciółmi Mama Snake, Solid Blake i Smokey. Label Ectotherm który prowadziła razem z Mama Snake za zadanie miał promowanie duńskiego techno i artystów związanych z tą sceną.
Comiesięczne audycje na NTS Radio tego labelu stały się niezbędną pozycją dla fanów gatunku, podobnie jak jej solowe, świetne miksy dla takich platform jak Resident Advisor, TRUANTS i FACT Magazine jak i również niepowtarzalny set na scenie Boiler Room podczas ubiegłorocznego Dekmantel Festival.

Berger – Rodowity słupszczanin, od 2010 roku zdeklarowany winylowy fanatyk i nałogowy zbieracz czarnych krążków. Pole jego muzycznych zainteresowań rozciąga się bardzo szeroko w czasie i przestrzeni. Z jednej strony silnie odczuwalne w okolicach disco, italo oraz wczesnego house’u, z drugiej w szeroko pojętej współczesnej elektronice. Przy użyciu dwóch gramofonów uparcie łączy stare z nowym i syntetyczne z organicznym.
sc: https://soundcloud.com/bergu

Ola Teks – DJka, miłośniczka płyt winylowych, członkini kolektywu Move Move oraz inicjatorka cyklu Move Mózg. Jej znakiem firmowym jest muzyczny eklektyzm – potrafi z sukcesem łączyć delikatniejsze brzemienia house’u z mrocznym, potężnym techno; nie stroni, z jednej strony – od melodii i analogowych brzmień, z drugiej – pociętych wokali i intrygujących dźwięków.

Skof czyli Tom Skof
Menedżer kultury, realizator multimediów i pokazów audiowizualnych, vj, miłośnik muzyki. Motywem przewodnim jego działań jest relacja obrazu i dźwięku, jak i ich interakcja i połączenie. Swoje projekty opiera na eksperymentowaniu z miksowaniem i generowaniem obrazu na żywo przy pomocy analogowych syntezatorów i programów.
Skof jest odpowiedzialny za stworzenie video plakatu, a podczas imprezy uraczy nas mappingiem tworzonym na żywo.

More info soon!

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

J1 Courtesy x Move Mózg 40 Warszawa

Shortparis

Cz, 25 kwietnia 2019
godz: 20:00

od 59 PLN
J1 Courtesy x Move Mózg 40 Warszawa

Poets Of The Fall – Warszawa

Sb, 27 kwietnia 2019
godz: 19:00

od 79 PLN
J1 Courtesy x Move Mózg 40 Warszawa

Before Eklektik Session 2019

Sb, 27 kwietnia 2019
godz: 20:00