Immersed: Ten Walls

Clubbing
House Techno

Piątek, 28 września 2018
godz: 23:30

Smolna

Smolna 38, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Muzyka niesie za sobą emocje, które pozwalają oczyścić nasze umysły. To dzięki niej zapominamy o codzienności i całkowicie oddajemy się jej dźwiękom i brzmieniom – staramy się chwycić i zatrzymać coś, co jest dla nas ulotne.

Właśnie tym wyróżnia się cykl wydarzeń Immersed in Music – unikalne muzyczne emocje. Do pełnego zanurzenia się w dźwiękach potrzeba jednak odpowiednich warunków i właściwego przewodnika.

Przewodnikiem drugiej edycji będzie Ten Walls – producent i live performer działający na scenie od 2009 roku. Pod tym pseudonimem tworzy i występuje Mario Basanov, czyli wielki talent producencki z Litwy, który kilka lat temu po raz pierwszy zachwycił globalną publiczność hitem pt. „Walking with Elephants”, obecnym w setach największych postaci sceny i rozgłośniach radiowych na całym świecie. Duży rozgłos zdobyły również inne jego produkcje – m.in. „Gotham”, „Reqieum” czy „Italo”, a także materiał z długo wyczekiwanego, debiutanckiego krążka artysty pt. „Queen” m.in. ze świetnym „Age Well”.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Immersed: Ten Walls Warszawa

Charismatic

Śr, 24 lipca 2019
godz: 23:00

Immersed: Ten Walls Warszawa

Błoto | Wieczne lato: Muzyka

Cz, 25 lipca 2019
godz: 20:00

Immersed: Ten Walls Warszawa

Granie na Ż: P.Unity

Pt, 26 lipca 2019
godz: 20:00