High Contrast – Warszawa

Koncerty
High Contrast – Warszawa

Sobota, 30 marca 2019
godz: 22:00

Capitol

ul. Marszałkowska 115, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

High Contrast wystąpi w warszawskim Secret Location już 30 marca!

High Contrast, czyli Lincoln Barrett, to postać, której przedstawiać nie trzeba – od ponad 14 lat obecny na scenie d’n’b, nieustająco zachwyca fanów i krytyków swoimi kolejnymi produkcjami muzycznymi. 
Choć zaczynał od zainteresowań filmowych, których nigdy do końca nie porzucił, na szczęście dla muzyki elektronicznej dołączył do słynnej wytwórni Hospital Records. Tam też w 2002 roku wydał swój debiutancki album „True Colours”. W czasie wieloletniej kariery współpracował z plejadą uznanych producentów, między innymi Tiesto czy Underworld, wydając również niezliczoną ilość świetnych remiksów utworów takich artystów jak Adele, Kanye West, Utah Saints czy Eric Prydz. W 2012 roku odegrał kluczową rolę przy wyborze i produkcji muzyki na paradę sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich.

High Contrast w roku 2017 dołączył do 3Beat i wydał długo oczekiwany album „Night Gallery”.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 


Kup Bilety

Biletomat.pl
45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

High Contrast – Warszawa Warszawa

Smolna: BOg / Deas / Sincz

Sb, 23 marca 2019
godz: 23:30

High Contrast – Warszawa Warszawa

Stardust vol. 4 by LuLu Malina

Sb, 23 marca 2019
godz: 23:30