High Contrast – Warszawa

Koncerty
High Contrast – Warszawa

Sobota, 30 marca 2019
godz: 22:00

Capitol

ul. Marszałkowska 115, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

High Contrast wystąpi w warszawskim Secret Location już 30 marca!

High Contrast, czyli Lincoln Barrett, to postać, której przedstawiać nie trzeba – od ponad 14 lat obecny na scenie d’n’b, nieustająco zachwyca fanów i krytyków swoimi kolejnymi produkcjami muzycznymi. 
Choć zaczynał od zainteresowań filmowych, których nigdy do końca nie porzucił, na szczęście dla muzyki elektronicznej dołączył do słynnej wytwórni Hospital Records. Tam też w 2002 roku wydał swój debiutancki album „True Colours”. W czasie wieloletniej kariery współpracował z plejadą uznanych producentów, między innymi Tiesto czy Underworld, wydając również niezliczoną ilość świetnych remiksów utworów takich artystów jak Adele, Kanye West, Utah Saints czy Eric Prydz. W 2012 roku odegrał kluczową rolę przy wyborze i produkcji muzyki na paradę sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich.

High Contrast w roku 2017 dołączył do 3Beat i wydał długo oczekiwany album „Night Gallery”.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 


High Contrast – Warszawa | 30 marca 2019 Sobota, Capitol

Biletomat.pl
45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

High Contrast – Warszawa Warszawa

We Are Radar: Jensen Interceptor

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00

High Contrast – Warszawa Warszawa

Alternative 90’s / Proxima

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00