Halloween: Indigo Aera Showcase & Private Press Release Party

Clubbing
House Techno

Wtorek, 31 października 2017
godz: 23:00

Jasna 1

ul. Jasna 1, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Halloween 2017 to data, w której kolektyw dype po raz pierwszy połączy siły z klubem Jasna 1. W ten sposób nowy sezon rozpoczynamy bardzo specjalnym wydarzeniem, w którym połączymy showcase jednej z naszych ulubionych wytwórni Indigo Aera oraz będziemy świętować wydanie dwóch winyli niezwykle utalentowanego duetu Private Press. Naszymi gośćmi będą doskonale znany naszej publiczności Deniro oraz właściciele wytwórni Jasper Wolf i Maarten Mittendorff. Całość dopełni mocny skład zaprzyjaźnionych artystów.

~

Indigo aera room:

Jasper Wolff & Maarten Mittendorff (Indigo Aera)
Deniro (Indigo Area / Dekmantel / трип)
Private Press live (Indigo Aera / Technosoul)
MKO (dype)

friends & family room :

Earth Trax / Bartosz Kruczyński (Rhythm Section / Phonica Records)
Essence ( Technosoul)
Kovvalsky (Jasna 1)
biøs (dype / Urloop)

~

Jasper Wolff & Maarten Mittendorff (Indigo aera) / Amsterdam

Po raz pierwszy spotkali się w 2009 roku, bardzo szybko zdając sobie sprawę, że pasja do Detroit techno to początek ich wspólnej działalności. Olbrzymi wpływ na ich styl miały również doskonale znane holenderskie wytwórnie takie jak Delsin czy Rush Hour, jednak wszystko było mocno ugruntowane miłością do Motor City. Ciężka praca oraz nietuzinkowy styl szybko zaowocował rezydenturą w legendarnym klubie Trauw w Amsterdamie, z którym byli z nim związani do końca jego działalności. Oprócz wspólnych występów w 2011 roku założyli label Indigo Aera. Został on uznanym wydawnictwem winylowym, który wydaje takich artystów jak m.in. Antigone, Skudge, Jonas Kopp, Stephen Brown czy Makam.

fb : https://www.facebook.com/indigoaera/
sncld : https://soundcloud.com/indigoaera

~

Deniro (трип / Dekmantel / Indigo aera) / Haga

Pod pseudonimem Deniro, kryje się Reynier Hooft van Huijsduijnen, jeden z najbardziej obiecujących artystów holenderskiego techno. Jego precyzyjne i oszczędne wykorzystanie melodii i rytmu, przeplata się z głęboko zakorzenionym stylem ponadczasowej muzyki rodem z Detroit. Do tej pory został zauważony i doceniony przez j m.in. Hunee, ROD, Steve Rachmad czy Nina Kravitz, właścicielce labelu трип, na którym wyjdzie niebawem podwójna epka jego autorstwa . Deniro jest również współzałozycielem Tape Records – cieszącej się dużym uznaniem wytwórni z Amsterdamu. W 2012 roku zadebiutował na Tape, wydając Grey EP, następnie Avatism EP (Tape, 2014), The Penal Colony EP (Tape, 2015) oraz jeszcze świeżą Painting EP (Tape, 2016). W międzyczasie jego utwór „Swing” ukazał się nakładem Dekmantel Records – wytwórni Dekmantel Festival. Następne, bardzo dobrze przyjęte produkcje ukazywały się kolejno na labelu трип (kompilacja 002 oraz 004), Oblique Music oraz Indiga Area.

fb : https://www.facebook.com/deniro1985/
sncld : https://soundcloud.com/deniro1985

~

Private Press live ( Technosoul / Indigo aera)

Private Press to warszawski duet tworzony przez dwójkę przyjaciół – Adama (znanego także pod aliasami Matat Professionals i Newborn Jr.) i Janka. Specjalizują się w produkowaniu pompującego i połamanego techno z elementami dub’u. Ich debiutancka epka Selftitled ukazała się nakładem rodzimej wytwórni Technosoul i została świetnie przyjęta przez takich producentów jak Ryan Elliot, Radio Slave, Mark Broom, Spencer Parker czy Avalon Emerson. Swoje energetyczne live acty prezentowali w większości rozpoznawalnych klubów w kraju oraz na OFF Festival oraz Up To Date Festival 2017. Niedługo światło dzienne ujrzą dwie epki przygotowane dla holenderskiej wytwórni Indigo Aera.

fb : https://www.facebook.com/privatepressPL/
sncld : https://soundcloud.com/privatepressakarawfeelings

~

Support na obu scenach zapewni mocny skład przyjaciół wyżej wspomnianego duetu, który zapewni mieszankę tego co w muzyce elektronicznej najlepsze. Współzałożyciel doskonale znanej ekipy Technosoul, która jako pierwsze postawiła na talent PP – Essence, wydający na Phonica Records czy Rhythm Section – Earth Trax, obrońca disco – Kovvalsky oraz reprezentanci kolektywu dype – MKO oraz biøs.

~

START : 23:00
ENTRY : 30 PLN

powered by dype & Jasna 1Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Halloween: Indigo Aera Showcase & Private Press Release Party Warszawa

Marco Bailey, Shlomi Aber / Smolna

Sb, 19 października 2019
godz: 23:30

Halloween: Indigo Aera Showcase & Private Press Release Party Warszawa

Książę Kapota + Goście

Sb, 19 października 2019
godz: 19:30

Halloween: Indigo Aera Showcase & Private Press Release Party Warszawa

J1 | BAS.4c

Sb, 19 października 2019
godz: 22:00

Halloween: Indigo Aera Showcase & Private Press Release Party Warszawa

Bal u Bożeny #8 Sir Thaddeus

Sb, 19 października 2019
godz: 20:00