Good Connections by Novika x Novika & Mr.Lex / Nowosad / Czumi (sunset warm up )

Clubbing
Good Connections by Novika x Novika & Mr.Lex / Nowosad / Czumi (sunset warm up )

Piątek, 01 lipca 2022
godz: 19:00

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

⭐️ 🎧 Kolejna impreza autorskiego cyklu Noviki – Good Connections! Gospodyni zaprasza w nim artystów i dj’ów, z którymi łączą ją wspólne muzyczne doświadczenia, a nawet przygody!
W Przystań Nowa Fala 🌊 ponownie usłyszymy Mr. Lex’a, z którym Novika zagrała już setki imprez i festiwali, razem prowadzili audycje radiowe, a obecnie podcast Miastosfera. Wiele wspólnych imprez łączy Novikę również z gościem specjalnym tego wieczoru. W pierwszą lipcową noc zagra świetny warszawski dj – Nowosad.
Zagrają dla Was:

⚡️Novika
Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie muzycznej.
Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a
solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem „Tricks Of Life” nominowanym doPaszportu Polityki. Otrzymała dwa Fryderyki w kategorii klubowej. Ostatni solowy album Noviki zatytułowany „Bez Cukru” ukazał się w 2019 roku i zebrał świetne recenzje, a piosenki „Lekko” i „Słabości” często gościły na antenach radiowych.
W roku 2021 Novika obchodziła jubileusz 20 lat obecności na scenie i wydała z tej okazji album z nowymi wersjami jej przebojów – Novika 2.0. Chociaż nie gra już jako dj, Novika regularnie występuje wokalnie w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Mr.Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, FreeForm, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka. Ostatnio Carbon Festival).
www.facebook.com/novikamusic
www.instagram.com/novikasia/
www.youtube.com/novikatv
⚡️Mr. Lex
Dobrze znany klubowym bywalcom dj i radiowiec. Najczęściej występuje w duecie dj’sko-wokalnym z Noviką. Ich wspólne występy podczas wielu edycji festiwalu Audioriver na długo zapadły w pamięci ich uczestników! Lex zagrał też mnóstwo imprez z kolektywem Rakieta. Obecnie można go również usłyszeć solo, najczęściej w klubach Smolna, Praga Centrum, a często gości również w Katowicach na imprezach z cyklu ElektroKlub oraz w nowym plenerowym miejscu Jazbar Muchowiec.
www.facebook.com/mrlexmusic
⚡️ Nowosad
Człowiek, o którym chciałoby się powiedzieć jak najwięcej, ale nie wiadomo od czego zacząć. DJ, technik oświetlenia i realizator dźwięku, znany zarówno z cenionych cykli imprez takich jak Splot, Castle Rave czy Pryzmat, jak i ogromnego serca do wszystkich projektów, przy których działa.
www.facebook.com/nowosad/
www.instagram.com/nowosad_

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

🌅Sunset Warm Up

⚡️ CZUMI, czyli Michał Czumaj jest warszawskim DJem, który miłuje się w muzyce klubowej. Pasja narodziła się wiele lat temu, gdy miał okazję słuchać wielu polskich i zagranicznych gwiazd w nieistniejącym juz klubie Piekarnia, który stał się legendą.
Dotychczas miał okazję występować na wielu djkach w całej Polsce, jednak najmocniej związany jest z Warszawą, gdzie najczęściej występuje w takich miejscach jak Smolna38 oraz Luzztro.
www.facebook.com/CZUMI-1813968198915941/

⏰ TT:
19:00 – 21:30 Czumi (sunset warm- up)
21:30 – reszta wykonawców
WJAZD: darmowy 💸Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Good Connections by Novika x Novika & Mr.Lex / Nowosad / Czumi (sunset warm up ) Warszawa

czwartkowe WIR CREW

Cz, 11 sierpnia 2022
godz: 21:00

Good Connections by Novika x Novika & Mr.Lex / Nowosad / Czumi (sunset warm up ) Warszawa

Lado w Mieście 2022

Cz, 11 sierpnia 2022
godz: 20:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →