Good Connections by Novika x Novika / MEG / PRIMADOMA / TERESKA(sunset warm up )

Koncerty
Good Connections by Novika x Novika / MEG / PRIMADOMA / TERESKA(sunset warm up )

Piątek, 26 sierpnia 2022
godz: 19:30

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

⭐️ 🎧 Kolejna impreza autorskiego cyklu Noviki – Good Connections! Gospodyni zaprasza w nim artystów i dj’ów, z którymi łączą ją wspólne muzyczne doświadczenia, a nawet przygody!
Tym razem imprezę zdominują kobiety!
GIRL POWER – zagrają dla Was:

⚡️Novika
Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie muzycznej.
Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a
solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem „Tricks Of Life” nominowanym doPaszportu Polityki. Otrzymała dwa Fryderyki w kategorii klubowej. Ostatni solowy album Noviki zatytułowany „Bez Cukru” ukazał się w 2019 roku i zebrał świetne recenzje, a piosenki „Lekko” i „Słabości” często gościły na antenach radiowych.
W roku 2021 Novika obchodziła jubileusz 20 lat obecności na scenie i wydała z tej okazji album z nowymi wersjami jej przebojów – Novika 2.0. Chociaż nie gra już jako dj, Novika regularnie występuje wokalnie w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Mr.Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, FreeForm, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka. Ostatnio Carbon Festival).
www.facebook.com/novikamusic
www.instagram.com/novikasia/
www.youtube.com/novikatv
⚡️MEG
Od ponad 17 lat obecna na klubowej scenie Polski. Dj’ka, organizatorka imprez, od 10 lat związana z krakowskim klubem Prozak 2.0. Choć pochodzi ze Śląska i tam nie zadomowiła się na stałe, przez Lublin, w którym rozwijała swój warsztat dj-ski, po Londyn, gdzie szlifowała umiejętności i „walczyła“ o prawdziwą kolekcję pierwszych płyt winylowych. Obecnie jej miejsce to Kraków, gdzie jako współwłaścicielka klubu Prozak 2.0 zorganizowała imprezy z ponad 100 artystami m.in z : Ame, Dixon, Brodinski, Damian Lazarus, Apparat, Dettmann, Digweed, Mayer, Kollektive Turmstrasse, Miss Kittin, Mulero, Recondite i wielu innych.
Jej styl muzyczny można określić jako melodyjna głęboka elektronika, swoją selekcję stara się ułożyć za każdym razem w inną historię, uzależnioną od chwili, miejsca, pory roku i wyjątkowości danej publiki.
soundcloud.com/megcocaine
www.facebook.com/megpoland/
⚡️ PRIMADOMA
Primadoma czyli Dominika Kontarowicz – dziennikarka radiowa, promotorka, kolekcjonerka starych płyt. Na co dzień związana z radiem Chillizet, gdzie co piątek rozpoczyna weekend mieszanką chilloutowo – klubowych brzmień. Przygodę z mixowaniem zaczęła w 2014 roku – trochę spontanicznie, trochę z ciekawości. Muzykę odbiera kolorami, smakami, zapachami. Klimatem najbliżej jej do słonecznych plaż, a z drugiej strony do industrialnych syntezatorów z lat 80. Gdyby mieszkała w Kalifornii, z pewnością byłaby naczelnym dyskdżokejem lokalnych pool parties.
🌅Sunset Warm Up
⚡️ TERESKA
Tereska swoje pierwsze kroki za deckami stawiała w warszawskiej klubokawiarni
Między Nami, z którą przez ostatnie 18 lat miała przyjemność współpracować najpierw jako kelnerka i współautorka kompilacji muzycznych Między Nami Cafe, a następnie jako dj-ka. Poszukiwaczka inspirujących remiksów starych klasyków oraz miłośniczka polskiej, współczesnej sceny elektoroniczno – alternatywnej.
⏰ TT:
🔵19:30 – 21:30 TERESKA(sunset warm- up)
🔵21:30 – 00:00 Primadoma
🔵23:30 + Novika voc.
🔵00:00 – end Meg
🍸partner wydarzenia: @beefeaterginlondon
🔸www.facebook.com/BeefeaterGinPolska/
WJAZD: darmowy 💸

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →