FINK

Koncerty
Electronic

Piątek, 14 listopada 2014
godz: 18:00

Stodoła

ul. Stefana Batorego 10, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują FINK na koncercie w Polsce 14 listopad 2014, Klub Stodoła, Warszawa

Od lat na scenie nie było tak charyzmatycznej postaci i tak charyzmatycznej muzyki.
Po wyprzedanych koncertach w Polsce w 2011 i 2012 roku artysta zawita ponownie nad Wisłę. FINK już 14 listopada w warszawskim Klubie Stodoła!

FINK to (Fin Greenall) – brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ z Brighton, Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja).

Hard Believer to nowy studyjny album Fink. Jest to pierwsze wydanie Fink z Ninja Tune Records imprint R’COUP’D, wytwórni nowo utworzonej przez Greenalla. Podobnie jak inne albumy Fink, Hard Believer obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków. Na albumie znajdziemy folk, electro, blues i trochę rocka, ale to dzięki tekstom piosenek Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów. Określenie Hard Believer oznacza kogoś, kogo trudno przekonać , kto wymaga dowodu.

Już 14 listopada otrzymamy dowód w postaci fantastycznej kolekcji piosenek na żywo w warszawskim klubie Stodoła. Niezapomniany wieczór pełen żywej bluesowej muzyki, inspirowanej codziennością i słodko-gorzkimi doświadczeniami. Będzie to mistrzowski występ artysty u szczytu swojej twórczosci.

Douglas Dare to londyński artysta o bogatym, zapadającym w pamięć wokalu. Jego muzyka to akustyczne dźwięki fortepianu i perkusji z elementami elektroniki.

Swoją karierę rozpoczął w 2013 od wydania EPki „Seven hours”. Na początku tego roku zaczął nagrywać swoją pierwszą płytę razem z producentem i perkusistą Fabianem Prynn. Już 14 listopada Douglas Dare zaprezentuje swoją charakterystyczną, słodko- gorzką muzykę jako support FINKA na koncercie w Stodole.

douglasdare.com
facebook.com/douglasdaremusic
twitter.com/DouglasDare
youtube.com/user/dougiedare

Cena biletu: 77 PLNSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

FINK Warszawa

Open Decks by Kubiński & BEXA.

Śr, 26 lutego 2020
godz: 17:00

FINK Warszawa

Sublimacja #25: Sunchase (UA)

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:22