FINK

Koncerty
Electronic

Piątek, 14 listopada 2014
godz: 18:00

Stodoła

ul. Stefana Batorego 10, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują FINK na koncercie w Polsce 14 listopad 2014, Klub Stodoła, Warszawa

Od lat na scenie nie było tak charyzmatycznej postaci i tak charyzmatycznej muzyki.
Po wyprzedanych koncertach w Polsce w 2011 i 2012 roku artysta zawita ponownie nad Wisłę. FINK już 14 listopada w warszawskim Klubie Stodoła!

FINK to (Fin Greenall) – brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ z Brighton, Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja).

Hard Believer to nowy studyjny album Fink. Jest to pierwsze wydanie Fink z Ninja Tune Records imprint R’COUP’D, wytwórni nowo utworzonej przez Greenalla. Podobnie jak inne albumy Fink, Hard Believer obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków. Na albumie znajdziemy folk, electro, blues i trochę rocka, ale to dzięki tekstom piosenek Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów. Określenie Hard Believer oznacza kogoś, kogo trudno przekonać , kto wymaga dowodu.

Już 14 listopada otrzymamy dowód w postaci fantastycznej kolekcji piosenek na żywo w warszawskim klubie Stodoła. Niezapomniany wieczór pełen żywej bluesowej muzyki, inspirowanej codziennością i słodko-gorzkimi doświadczeniami. Będzie to mistrzowski występ artysty u szczytu swojej twórczosci.

Douglas Dare to londyński artysta o bogatym, zapadającym w pamięć wokalu. Jego muzyka to akustyczne dźwięki fortepianu i perkusji z elementami elektroniki.

Swoją karierę rozpoczął w 2013 od wydania EPki „Seven hours”. Na początku tego roku zaczął nagrywać swoją pierwszą płytę razem z producentem i perkusistą Fabianem Prynn. Już 14 listopada Douglas Dare zaprezentuje swoją charakterystyczną, słodko- gorzką muzykę jako support FINKA na koncercie w Stodole.

douglasdare.com
facebook.com/douglasdaremusic
twitter.com/DouglasDare
youtube.com/user/dougiedare

Cena biletu: 77 PLNSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Brak zdjęcia Warszawa

Happysad, 17.10.2019, Klub Stodoła

Cz, 17 października 2019
godz: 18:00

FINK Warszawa

Lor – Warszawa

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 30 PLN
FINK Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

FINK Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30