Fiasko pres. FRITZ KALKBRENNER Live & TRICKSKI (Suol Label Night)

Clubbing

Piątek, 28 października 2011
godz: 22:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

In the night time…

Fritz Kalkbrenner
W 2003 roku Fritz Kalkbrenner zaczął udzielać się wokalnie w utworach Saschy Funke i Aleksandra Kowalskiego dodając tym samym odrobinę soulu do dźwięków techno. W 2008 wspólnie z bratem Paulem nie tylko wyprodukował ścieżkę dźwiękową do kultowego Berlin Calling ale stworzył hymn Berlińskiego stylu końca ostatniej dekady – „Sky & Sand”. W 2010 roku wydał swój pierwszy album, wibrujący i pełen emocji „Here Today, Gone Tomorrow” będący idealnym balansem między techno i soul.
Trickski
Dwóch Berlińskich producentów Daniel Becker i Yannick Labbe aka Trickski spędzili już jakiś czas pracując nad obniżonym tempem. Jednak ich kawałki, im wolniejsze, tym stają się bardziej atmosferyczne i zanieczyszczone. W czerwcu 2011 roku wydali debiutancki album „Unreality” na którym udało im się w pełni skondensować brzmienie slow house.
Dot Con
Jeden z pionierskich założycieli, nie tak bardzo skomplikowanej, koncepcji robienia dobrych imprez zwanej „Fiasko”. Owy dysk dżokej jest również autorem tekstów dla magazynu de:bug oraz (ładną) twarzą Native Instruments.
Pitti Schmitti & Scheme
Jeśli pamiętacie szaloną imprezę Mobilee z marca, przetrwaliście ich 17 godzinnego seta na afterze po audioriver, pozdrawialiście turystów z pokładu rejsu powiśle czy też tańczyliście do rana między drzewami tuż obok Ubu parę tygodni temu to wiecie czym to grozi. Jeśli nie, spytajcie znajomych.
Warsaw Calling
Talent, styl i determinacja najelpiej opisują duet, który tworzą Kosma i Bobby. W dodatku to najmilsi goście jakich znamy w tej branży. Odpowiedzialni za tysiące uśmiechów i tuziny złamanych serc.
Support
Sovinsky, Kuvau , Kaj, Niedojechał, Duke
Main stage
Fritz Kalkbrenner live! (Suol / Berlin)
Trickski (Suol / Berlin)
Dot Con (de:bug / Fiasko / Berlin)
Pitti Schmitti & Scheme (Fiasko / Berszawa)
Kosma & Bobby (Warsaw Calling)
2nd stage
Sovinsky (Metronomic)
Kuvau (Beat Trip)
Kaj (T2P)
Duke (T2P)
Niedojechał (I Have Nothing To Play)


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Fiasko pres. FRITZ KALKBRENNER Live & TRICKSKI (Suol Label Night) Warszawa

We Are Radar: Jensen Interceptor

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00

Fiasko pres. FRITZ KALKBRENNER Live & TRICKSKI (Suol Label Night) Warszawa

Alternative 90’s / Proxima

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00