FAIR WEATHER FRIENDS + KAMP! DJ SET

Koncerty
Electronic Indie Dance / Nu Disco

Czwartek, 02 października 2014
godz: 20:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

„Nikt nie gra w Polsce tak jak oni” – Piotr Metz, Trójka Polskie Radio

„Perełka muzyki elektronicznej” – Tomasz Rawski, Czwórka Polskie Radio

„Fair Weather Friends połykają nie tylko brzmieniem: światowo i profesjonalnie czy koncertową kondycją. To czujni muzycy z „jazzowym” głosem prowadzącym. Słucham, patrzę i ufam: Monika Piasecka, Roxy FM
Siła i moc tanecznych rytmów zaklęta w chwytliwe piosenki. Fair Weather Friends potrafią swoimi utworami pogodzić fanów indie-popu z entuzjastami elektroniki. Nie bez przyczyny zostali okrzyknięci “Nadzieją Roku 2013” przez Radio Roxy, a ich rajd przez najważniejsze festiwale muzyczne: Open’er. Coke i Free Form jest jedynie początkiem drogi.
Zagłębiowsko-śląsko kwartet nie idzie na łatwiznę i gra na koncertach jako pełny skład, nie ma więc miejsca na pół-playbackowe ściemy. Fair Weather Friends są postrzegani koncertowo jako wulkan energii, który, eksplodując dźwiękami, przynosi dobrą zabawę. Na swoim koncie mają już ponad 100 występów w Polsce i za granicą.
Dotychczasowa dyskografia zespołu składa się z EP-ki “Eclectic Pixels” oraz multimedialnego singiela “Fly By” – wybrany singlem roku 2013 przez słuchaczy Radia Roxy FM, nie wyczerpuje repertuaru koncertowego, bo FWF właśnie nagrali album, podpisali konktrakt z Warner Records zatem na koncercie możecie spodziewać się nowych, wcześniej nie publikowanych utworów.
Muzyka Fair Weather Friends ulega ciągłej ewolucji. Pomiędzy nawiązaniami do lat 70. i 80., soczystego synth-popu, elektronicznymi improwizacjami króluje zaraźliwa melodia.
KAMP!
czyli nasz najlepszy produkt eksportowy ostatnich lat. Szturmem podbili polską scenę muzyczną i serca słuchaczy zmuszając ich nogi do spontanicznego ruchu. Na koncie mają już setki koncertów w tym występy w USA, Anglii, Serbii czy Austrii. W Polsce zagościli na wszystkich ważnych festiwalach gromadząc przed sceną tysiące fanów.Tym razem po świetnym koncercie w Plażowej zaprezentują swój DJ set.
Cast.
Fair Weather Friends (Warner // PL)
+ KAMP! DJ set


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

FAIR WEATHER FRIENDS + KAMP! DJ SET Warszawa

Sofi Tukker

Pn, 25 marca 2019
godz: 19:00

od 89 PLN
FAIR WEATHER FRIENDS + KAMP! DJ SET Warszawa

Wu-Tang Clan: GZA @Warszawa, Progresja

Śr, 27 marca 2019
godz: 21:00

od 79 PLN
FAIR WEATHER FRIENDS + KAMP! DJ SET Warszawa

Rebeka

Cz, 28 marca 2019
godz: 21:00

od 35 PLN
FAIR WEATHER FRIENDS + KAMP! DJ SET Warszawa

Madchild

Cz, 28 marca 2019
godz: 20:00

od 59 PLN