E! feat. Deepgroove

Clubbing

Sobota, 12 stycznia 2008
godz: 0:00

Vinyl

ul. Żurawia 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

E! przedstawia: Deepgroove (Underwater/UK).
Support: Electricity (Bert & Igor).

„Stuprocentowe imprezowe granie i doskonały dobór nagrań“ – tak niedawno o Deepgroove napisał angielski DJ mag. To jednak nie koniec zachwytów na ich temat – o duecie entuzjastycznie wypowiadają się dziennikarze innych magazynów, a także koledzy po fachu. Do fanów formacji z Bristolu, którą tworzą Lee Pattison i Grayson Shipley, zaliczyć można Annie Mac, Jamesa Zabielę, Deep Dish, Steve‘a Lawlera, Fatboy Slima i Pete’a Tonga – ten ostatni wybrał ich singiel „Jus Luv Bass“ na swój Essential New Tune.

Deepgroove nie lenią się za dekami – miksują z 4 gramofonów i używają efektów. Ciężko też pracują w studiu nagraniowym, czego owocem są liczne wydawnictwa m.in. dla Underwater, Southern Fried, Great Stuff i Toolroom. Na koncie mają też świetną kompilację „Solo“, którą opublikowała wytwórnia Underwater. Oni sami o sobie mówią, że są „freakish, acid house, rave-gener8ors“.

Obok Deeproove zagrają rezydenci cyklu – rodzimy duet Electricity (Bert & Igor), którzy zaprezentują set z gramofonów i Abletona Live.

www.deepgrooveworld.com

Electro, Electro-HouseSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

E! feat. Deepgroove Warszawa

Sunday Shoutin’

Nd, 19 stycznia 2020
godz: 23:00

E! feat. Deepgroove Warszawa

Wt, 21 stycznia 2020
godz: 23:00

E! feat. Deepgroove Warszawa

22.01 | Środek

Śr, 22 stycznia 2020
godz: 21:00