Dubfire IMPREZA ODWOŁANA

Clubbing
Techno

Środa, 30 maja 2018
godz: 22:00

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Ali Shirazinia, znany jako Dubfire, przed laty współtworzył nagrodzony Grammy duet *Deep Dish, który słynie m.in. z remiksów dla Depeche Mode, Madonna i The Rolling Stones, a także z wielkich hitów – „Hello” i „Flashdance”. Potem jednak, artysta postanowił zwrócić się ku nieco innym brzmieniom, znacznie bliższym stylistyce techno i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak m.in. za sprawą świetnych autorskich produkcji („Roadkill” czy „Ribcage”), znanych remiksów (chociażby „Grindhouse” od Radio Slave) czy też kolaboracji m.in. z Miss Kittin i Oliver Huntemannem.

W kontekście Dubfire’a nie można nie wspomnieć o jego fenomenalnych występach na żywo w postaci rozbudowanych DJ-setów oraz live-actów. Odsłonę jego najnowszego projektu HYBRID można było zobaczyć m.in. podczas Audioriver 2016 i był to jeden z najlepszych występów tamtej edycji festiwalu. Laurką dla jego twórczości jest zrealizowany niedawno film dokumentalny o nazwie „Above Ground Level”, który jest poświęcony właśnie kulisom jego kariery. W produkcji wzięli udział również m.in. Carl Cox, David Guetta czy Pete Tong.

MUST to nowa seria wydarzeń, podczas których występować będą giganci międzynarodowej sceny muzyki elektronicznej. Ich live-actom lub rozbudowanym DJ-setom towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa wizualna z wykorzystaniem nowoczesnej techniki multimedialnej i dedykowanej scenografii.

[M]usic.
[us].
[T]echnology.

Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulaminSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Dubfire IMPREZA ODWOŁANA Warszawa

Guzior + ReTo / 22.03 / Warszawa

Pt, 22 marca 2019
godz: 20:00

od 50 PLN
Dubfire IMPREZA ODWOŁANA Warszawa

Revive Festival 2019

Sb, 23 marca 2019
godz: 21:00

od 79 PLN
Dubfire IMPREZA ODWOŁANA Warszawa

Oly. / 23.03 / Warszawa

Sb, 23 marca 2019
godz: 20:00

od 25 PLN
Dubfire IMPREZA ODWOŁANA Warszawa

Smolna: BOg / Deas / Sincz

Sb, 23 marca 2019
godz: 23:30

Dubfire IMPREZA ODWOŁANA Warszawa

Stardust vol. 4 by LuLu Malina

Sb, 23 marca 2019
godz: 23:30