Dirty Stuff Night w/ Attaché | Luzztro

Clubbing
Dirty Stuff Night w/ Attaché | Luzztro

Sobota, 15 czerwca 2019
godz: 23:59

Luzztro

Aleje Jerozolimskie 6, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na kolejne spotkanie z ekipą Dirty Stuff Records. Tym razem stołeczne Luzztro, odwiedzi mocna techno reprezentacja Katowic w składzie Attaché, Nu:Tek, Dark Moon aka Hoodlum i Siasia. Calości dopełni Djsit z Warszawy. Do zobaczenia!

DJs (Sala Czarna):
Attaché (Oslated/International Day Off/Katowice)
Nu:Tek (Napalm Music/Katowice)
Siasia (Dirty Stuff Records/Katowice)
Dark Moon aka Hoodlum (Dirty Stuff Records/Katowice)
Djsit (Dirty Stuff Records/Warszawa)

 

INFO:
Attaché
Pod pseudonimem artystycznym Attaché działa młody polski producent z Katowic Adam Dąbrowski. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2010 roku, gdy zainspirowali go artyści występujący na kultowym już festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. Muzyka Attaché jest wypadkową różnych zainteresowań i inspiracji artysty. Wachlarz jest dosyć obszerny ponieważ jest to m.in. historia, sport i wojskowość. Jest również odpowiedzialny za produkcję klipów do swojej muzycznej twórczości. Po raz pierwszy o śląskim twórcy było głośno po wydaniu jego remiksu dla Viadrina (”Prevision EP”) w październiku 2014 r. Utwór został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez słuchaczy jak i środowisko muzyczne. MARCEL DETTMANN dał mu maksymalną liczbę punktów, Andrew Weatherall natomiast grał ten utwór podczas swojego setu w Atenach, podobnie jak John Digweed (#1 DJ Mag w 2001 roku). W marcu 2015 roku wystąpił przed Clark (Warp Records) w Teatr Łaźnia Nowa i nieistniejącym już klubie Basen. Przełom nastąpił w październiku 2016 r., kiedy znany kanał YouTube Hate opublikował utwór „Pyongyang”, który doczekał się bardzo dużej ilości odsłuchań. Kolejny opublikowany utwór na łączach Hate „Sarajevo” stał się hitem na bałkańskiej scenie techno, co zaowocowało przenosinami Attaché na rok do Lublany w Słowenii.
Lata 2017-2018 były dla niego bardzo udane. Zaczął podróżować po Europie – szczególnie istotne były występy w KHIDI na terenie dawnej fabryki rowerów Rog w Lublanie (przy wsparciu Blazej Malinowski), oraz majowa edycja festiwalu Instytut w 2018 roku, gdzie zagrał na głównej scenie.
Posiada na swoim koncie dwie solowe EPki – „Walls” i „Edinburgh”, oraz dwa kolaboracyjne materiały – „La Paz” z francuskim producentem @LLY i „Consolidation” z dobrze znanym na polskiej scenie Wudecem, wydany przez oficynę Oslated z Korei Południowej. Natomiast jego nowy krążek zbliża się wielkimi krokami – bądźcie czujni!Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Dirty Stuff Night w/ Attaché | Luzztro Warszawa

Let’s: koncert Decadent Fun Club

Cz, 22 sierpnia 2019
godz: 20:00

Dirty Stuff Night w/ Attaché | Luzztro Warszawa

Pool Żartem Pool Serio

Cz, 22 sierpnia 2019
godz: 20:00