detroitZDRóJ – dip’s b’day

Clubbing

Sobota, 13 września 2008
godz: 12:10

55

ul. Żurawia 32/34, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Mamy dla Was 4 wejściówki:

Wśród osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wejściówki na detroitZDRóJ – dip’s b’day @ klub 55.

 

W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę imprezy.

Pytanie konkursowe:
Wymień przynajmniej 3 członków kolektywu detroitZDRóJ.


 

detroitZDRóJ – the game starts again – dip’s b’day – welcome back

Dekoracje : dZ media + Teatr Makata

Nie było nas 3 miesiące, odpoczęliśmy i wracamy z potrojonymi siłami. Na sam początek – tzw prapremierę nowego sezonu przygotowaliśmy najwyższej jakości krajowy, pełen niespodzianek skład i mimo, że lato nie rozpieściło nas wysokimi temperaturami, my postaramy się nadrobić te braki. Powodów jest wiele, dla nas  najważniejszym są urodziny art directora projektu dZ – Dr Dipa i związanych z nami przyjaciół  grafika Klapena i fotografa Kamila Kustosza, który przygotuje na tę okazję specjalny pokaz swoich zdjęć.

 

Aby muzycznie także celebrować zaprosiliśmy do nas 2 wspaniałe liveacty – z północy kraju – czerwonego króla – opromienionego właśnie wydaniem pierwszego winylu własnego autorstwa- szefa labelu S!te – Deckarda. Jego chordowe , zdubbowane brzmienia Trójmiasta będą idealnym wprowadzaniem w elektronikę rodem ze Śląska – swój arcyciekawy materiał zaprezentuje nam przedstawiciel OTO Studio, student śląskiej ASP i rezydent klubu Elektro – czarny król –  Artur Oleś aka Chine.

 

Muszę przyznać, że jego promolive zapadł mi w pamięć, zabierając w interesującą podróż przez klimaty dubtechno, minimal i techhouse – good shit, seriously. Aby dopełnić dzieła zniszczenia wyciągniemy Asa z naszej talii – Piromana, i karetę kart niedefiniowalnych –  swoje wyrafinowaną selekcję płyt zaprezentują przedstawiciela Side One  – WWW, Recognition Recs – Motyl, neotroniki  – Peyot i  jubilat Dr Dip.

 

W cieniu karecy pojawi się też bshosa …. Jeżeli jeszcze Wam mało to czas na Jokera z rękawa, przez cały wieczór improwizacją dźwięków trąbki  raczyć nas będzie Barry z lasu, szerszej publiczności znany chociażby z projektu Miloopa . Postać szalenie ciekawa, a komentarzem do jego twórczości niech będzie tytuł pracy magisterskiej jego autorstwa – „Zastosowanie efektów muzycznych w grze na trąbce”.

 

O dopełnienie wizualne zadba dama z talii dZ – Eter aka Encyklopedyczna, natomiast interior pomoże nam zmienić niepowtarzalny Teatr Makata.

 

 

Let the game begin – I wish you luck !
Widzimy sie na parkiecie . . . albo przy barze 😉
www.detroitzdroj.net
www.myspace.com/detroitzdroj
www.sideone.pl
www.myspace.com/bshosa
www.myspace.com/deckardsite
www.myspace.com/piroman1Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

detroitZDRóJ – dip’s b’day Warszawa

HVOB Concert Tour • Warsaw

Wt, 23 kwietnia 2019
godz: 20:00

od 85 PLN
detroitZDRóJ – dip’s b’day Warszawa

Shortparis

Cz, 25 kwietnia 2019
godz: 20:00

od 59 PLN
detroitZDRóJ – dip’s b’day Warszawa

Poets Of The Fall – Warszawa

Sb, 27 kwietnia 2019
godz: 19:00

od 79 PLN
detroitZDRóJ – dip’s b’day Warszawa

Before Eklektik Session 2019

Sb, 27 kwietnia 2019
godz: 20:00