Deep Circus / Wata Cukrowa / Lunapark

Clubbing
Deep Circus / Wata Cukrowa / Lunapark

Sobota, 15 sierpnia 2020
godz: 21:00

Wata Cukrowa

Wał Miedzeszyński 407, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wyobraźcie sobie niesamowitą przestrzeń, kolorowe światła, rozbrzmiewającą wkoło muzykę, cyrkowe dekoracje oraz ogromną maskę klauna, która stanowi wejście do klubu… To właśnie Wata Cukrowa – jedyny taka elektroniczna arena muzyczna w Polsce! 🤡

Ta niesamowita przestrzeń już w najbliższą sobotę wypełni się najświeższą selekcją brzmień z pogranicza techno/progressive/house. Zapraszamy na Deep Circus!

Zagrają:
GIGEE
Meicon

Gigee – jedna z bardziej innowacyjnych producentek i djek w branży muzycznej, pomimo niewiarygodnie młodego wieku! Mieszka i pracuje w Polsce, ale współpracuje z utalentowanymi muzykami i artystami z całego świata. Najlepiej odnajduje się w techno i progressive.

Meicon – DJ i producent. Rezydent warszawskich Luzzter, regularnie goszczący ze swoimi setami w murach klubu Smolna, choć mogliście słyszeć jego set również na Wisłoujściu.
Od kilku miesięcy zaszyty w studiu odkrył nowy sposób na przekazywanie swojej wizji muzyki w produkcjach. Jego brzmienie charakteryzuje się głębokimi basami i melodiami w których zawsze stara się balansować pomiędzy, często skrajnymi, emocjami.

• Start: 21:00
• Wejście: free

Wspierają nas:
muno.pl
Rytmy.pl
Idę w Tango

—————–

Pamiętajcie, że związku z obecną sytuacją:
• Często myjcie i dezynfekujcie ręce! Na terenie co krok znajdują się płyny dezynfekujące
• Prosimy o zajmowanie wolnych miejsc siedzących w lokalach tylko przy stolikach oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.
• Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu (2m) na całym terenie, w kolejkach oraz korzystanie z maseczek podczas korzystania z części wspólnych oraz ciągów komunikacyjnych.
• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali.
• Zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.
• Przy jednym stoliku mogą przebywać osoby będące rodziną lub zamieszkujące razem – w przeciwnym wypadku prosimy o zachowanie przy stolikach 1,5m dystansu oraz niesiadanie naprzeciw siebie.

❤️ Dbajmy wzajemnie o swoje bezpieczeństwo, a już wkrótce przetańczymy razem niejedną noc! ❤️Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Deep Circus / Wata Cukrowa / Lunapark Warszawa

Kawiarnia Luzztro / Otwarcie!

Cz, 06 sierpnia 2020
godz: 18:00

Deep Circus / Wata Cukrowa / Lunapark Warszawa

Ring Ring: Baasch | 6.08 / Lunapark

Cz, 06 sierpnia 2020
godz: 19:00

Deep Circus / Wata Cukrowa / Lunapark Warszawa

PubQuiz / Lunapark

Pt, 07 sierpnia 2020
godz: 20:00