Dead city pres. Tiger Stripes!

Clubbing

Sobota, 31 stycznia 2009
godz: 22:00

Vinyl

ul. Żurawia 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Skandynawia wydala na świat kolejnego fantastycznego i kompletnie nieprzewidywalnego artystę sceny house. Pochodzący ze Szwecji Tiger Stripes to jeden z tych producentów, którzy potrafią robić genialne “floor burners” nakładem takich wytworni jak Toolroom Rec czy Get Physical, ale także doskonałe deepowe i pełne wdzięku tracki, które ukazują się na Compost Records, Sonar Kollektiv czy Z Records. Wszechstronność artystyczna na tym się jednak nie konczy. Tiger Stripes posiada tez bardzo housowe oblicze co udowodnił współpracą z Rogerem Sanchezem czy Zoo Brazil i Nickiem  Fanciulli.

 

Do długiej listy artystów, z którymi współpracuje, należy dopisać niewątpliwie jedną z największych obecnie gwiazd światowej elektroniki – Dennisa Ferrera, czy tez Radio Slave i Guy’a Gerbera, którego usłyszycie w Vinylu 27 lutego!

 

Tiger Stripes gra i produkuje bardzo różną muzykę, lecz jedno jest pewne – wszystkie jego występy na żywo to ogromna dawka energii, która idealnie rozgrzeje tę późnostyczniową noc. W Polsce wystąpi po raz pierwszy!

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Dead city pres. Tiger Stripes! Warszawa

Onkozipera w WIRze

Cz, 18 lipca 2019
godz: 20:00

Dead city pres. Tiger Stripes! Warszawa

Coals | Wisława x 19.07

Pt, 19 lipca 2019
godz: 20:30