DAVID MORALES AT THE VIEW * GRAND OPENING OF THE 28th FLOOR * powered by CHIVAS

Clubbing
House Tech House

Wtorek, 10 listopada 2015
godz: 21:00

The View

Twarda 18, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już wkrótce otwarcie drugiego poziomu lokalu na 28. piętrze, które będzie kontynuacją szalonych imprez do białego rana! Bogata oferta muzyczna i stała współpraca z najlepszymi DJ-ami oraz muzykami na Świecie da Wam gwarancję najlepszej zabawy!
Celem The View było ustanowić nowy, wyższy poziom clubbingu w Polsce. I udało się! The View już od ponad trzech miesięcy króluje na klubowej mapie Warszawy, a wyjątkowość tego miejsca potwierdza najlepsza zabawa przy muzyce w wykonaniu światowej sławy artystów, odwiedzili nas między innymi Eve, Roger Sanchez, Michael Canitrot, Max C i Flavio Rodriguez.

Również na Grand Openingu kolejnego piętra nie może zabraknąć artysty światowej sławy. Tej nocy wystąpi DAVID MORALES, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Niekwestionowany mistrz! Podczas swojej ponad 30-letniej kariery zwiedził już prawie cały świat i zdobył wiele nagród – m.in. Grammy. To jego pierwsza wizyta w Polsce, tym bardziej cieszymy się, że przyjął nasze zaproszenie.

Ruszyła juz przedsprzedaż biletów, pierwsza pula w cenie 80pln – w sprawie zakupu zapraszamy do kontaktu:
Natalia Ploch, tel. +48 663 971 942 / [email protected]

DAVID MORALES AT THE VIEW * GRAND OPENING OF THE 28th FLOOR * powered by CHIVAS
————————————————
DAVID MORALES
https://www.youtube.com/watch?v=2b6Lu8eEVgE

NEEVALD
WAWA
GLASSE
TENESSEE
RICARDO
NOZ

*dress code: elegant
*start: 9 pm / door selection
*table reservations: [email protected] +48 663 971 942
*entrance: 80pln-100pln / age 21+
*front door is open till 3.30 am

****
DAVID MORALES
Uważany jest za jednego z pierwszych tzw. DJ Superstar. Larry Levan był pierwszym, który docenił Jego potencjał na sukces i wkrótce Morales stał się Gwiazdą w najbardziej popularnych i wpływowych klubach Nowego orku w latach 80-tych: Loft, Paradise Garage i The Sound Factory. Jego remiksy pozwoliły rozwinąć karierę jako DJ w największych klubach na całym świecie, w tym Ministry of Sound w Londynie. Stał się także jednym z najbardziej znanych DJ-ów na Ibizie, pojawiając się w miejscach takich jak Pacha. Morales jako producent muzyki house rozpoczął swoją karierę w roku 1993, z Albumem o nazwie Program, wydanym przez firmę fonograficzną Phonogram Records. „Gimme Luv (Eenie Meenie Miny Mo)” był najbardziej udanym singlem, który stał się hitem, będąc na szczycie Billboard prze dwa tygodnie w sierpniu 1993.
W 1998 roku, Davis Morales pod pseudonimem „David” prezentuje The Face, swój największy dotychczasowy hit – „Needin’ U”.
Od 1986 roku rozwinął swoją karierę tworząc remiksy pracując z takim artystami jak Madonna, Kylie Minogue, Whitney, Houston , Pet Shop Boys, Michael Jackson, Janet Jackson, U2, Luther Vandross, Aretha Franklin, Diana Ross, Jocelyn Brown, CeCe Rogers, The Spice Girls.
Kontynuując ten sukces, w 2000 roku Morales wydał kolejny hit – „Higher”, w koprodukcji z Albertem Cabrera oraz z wokalem Deanna Della Cioppa, pod pseudonimem “David Morales & Albert Cabrera present Moca”.
W listopadzie 2004 roku, po upływie blisko 11 lat, Morales
wydał swój drugi album, 2 Worlds Collide, zawierający 10 utworów, wydanym przez Ministry of Sound’s. Album jest reminiscencją wcześniejszej muzyki house zmiksowanej z obecnie panującymi brzmieniami progressive. Na albumie znalazł się również kolejny wielki hit o nazwie “How Would U Feel”, z wokalem Lea-Lorien.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

DAVID MORALES AT THE VIEW * GRAND OPENING OF THE 28th FLOOR * powered by CHIVAS Warszawa

Charismatic

Śr, 24 lipca 2019
godz: 23:00

DAVID MORALES AT THE VIEW * GRAND OPENING OF THE 28th FLOOR * powered by CHIVAS Warszawa

Błoto | Wieczne lato: Muzyka

Cz, 25 lipca 2019
godz: 20:00

DAVID MORALES AT THE VIEW * GRAND OPENING OF THE 28th FLOOR * powered by CHIVAS Warszawa

Granie na Ż: P.Unity

Pt, 26 lipca 2019
godz: 20:00