TIME2PLAY We Love: Damian Lazarus

Clubbing
Deep house House Tech House Techno

Piątek, 17 października 2014
godz: 22:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Król undergoundowej muzyki tanecznej, będący od lat, nieustannie jednym z najgorętszych nazwisk na klubowej scenie! Damian Lazarus już 17 października zagra w 1500m2 do wynajęcia!
Jest założycielem jednej z najbardziej znanych i cenionych wytwórni – Crosstown Rebels i to on stoi za sukcesem takich gwiazd jak Jamie Jones, Maceo Plex, czy Art Department. Dla jego labelu wydają swoje utwory także Seth Troxler i Infinity Ink, a nasz najlepszy, towar eksportowy – Catz’n dogz zawdzięcza swój sukces w znacznej mierze właśnie temu panu!
Cechy szczególne: szalona selekcja i niesamowite umiejętności techniczne. Wystarczy przesłuchać jego album „Smoke The Monster Out” lub obejrzeć zapis jego występu w Boiler Roomie by zobaczyć, że ma się do czynienia z postacią wyjątkową. DJ Magazine stwierdził kiedyś wprost, że Damian Lazarus „gra po prostu najlepsze undergroundowe utwory na świecie”.
W tym roku zahipnotyzował już gości Audioriver, w październiku będzie można się przekonać jak radzi sobie w klubowych warunkach!
Line up:
Damian Lazarus (Crosstown Records)
T2P


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

TIME2PLAY We Love: Damian Lazarus Warszawa

Open Decks by Kubiński & BEXA.

Śr, 26 lutego 2020
godz: 17:00

TIME2PLAY We Love: Damian Lazarus Warszawa

Sublimacja #25: Sunchase (UA)

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:22