Czwartek Lekko Techno 352 w. MIA TWIN / FRANCESCA / PNST – Luzztro

Koncerty
Czwartek Lekko Techno 352 w. MIA TWIN / FRANCESCA / PNST – Luzztro

Czwartek, 25 maja 2023
godz: 23:00

Luzztro

Aleje Jerozolimskie 6, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Epizod 352
Witajcie na wyjątkowej 352. edycji jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń klubowych w Warszawie – Czwartek Lekko Techno w klubie Luzztro! Wieczór pełen tanecznej ekstazy i niepowtarzalnego klimatu rozpoczyna się, gdy wchodzicie przez drzwi tego magicznego miejsca.
Na scenie, otoczonej mrocznymi reflektorami, pojawia się pierwsza z trzech niezwykłych DJ-ek wieczoru – PSNT. Ta wulkaniczna siła natury zaczyna ożywiać parkiet swoimi energetycznymi rytmami. Jej sety to prawdziwy majstersztyk, którym z łatwością wprawia was w trans i sprawia, że nie możecie przestać tańczyć.
Następnie, gdy pulsuje już moc adrenaliny, na scenie pojawia się MIA TWIN – urocza DJ-ka, która emanuje pozytywną energią. Jej wyjątkowy styl łączy różnorodne gatunki muzyczne w jedno magiczne doświadczenie. MIA TWIN potrafi odczarować nawet największych tancerzy ścianek i sprawić, że cały parkiet staje się jednym wirującym organizmem.
Na koniec wieczoru, kiedy temperatura na parkiecie osiąga już zenit, pojawia się FRANCESCA – prawdziwa królowa elektronicznej sceny. Jej pulsujące dźwięki i nieodparty urok wkradają się do Waszych serc, a kroki taneczne nabierają niezwykłej płynności. Jej sety to prawdziwa uczta dla zmysłów, która sprawia, że czas zatrzymuje się na chwilę.
Czwartek Lekko Techno to jednak nie tylko o muzykę, to także spotkanie z wspaniałymi ludźmi, którzy podobnie jak Wy kochają elektroniczne brzmienia. W klubie Luzztro zawsze panuje przyjazna atmosfera, a barmani pełni entuzjazmu serwują napoje, które idealnie wpisują się w klimat wieczoru.
Więc przygotujcie się na najbardziej hipnotyzującą podróż muzyczną Waszego życia. Ubierzcie swoje najwygodniejsze buty, włączcie tryb tanecznej ekstazy i przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną nieodkrytych dźwięków i energetycznych wibracji. 352. edycja Czwartku Lekko Techno w klubie Luzztro czeka na Was, byście doświadczyli prawdziwego magenta elektronicznej muzyki!
Przypominamy też że do północy wejście
jest tańsze o 50%.
Do zobaczenia.
———————————————
music:
#house #melodictechno #progressive #techno #techhouse #indiedance #electro itd
Czarować będą:
23:00 – 23:59
set rozgrzewka
00:00 – 02:00
PNST
02:00 – 04:00
MIA TWIN
04:00 – 06:00
FRANCESCA
———————————————
Koszt: 20*/40zł
*do północy
Bramy otwieramy o 23:00
Start setów DJ-skich o 23:59
Koniec: To zależy od Was!
Miłość do TECHNOSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Czwartek Lekko Techno 352 w. MIA TWIN / FRANCESCA / PNST – Luzztro Warszawa

URSYNALIA 2023

Pt, 02 czerwca 2023
godz: 19:00

od 30 PLN
Czwartek Lekko Techno 352 w. MIA TWIN / FRANCESCA / PNST – Luzztro Warszawa

Smolna: SPFDJ

Pt, 02 czerwca 2023
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →