CDRoller pres Otwarcie Patio 1500 : Fabian – Genius of Time & An On Bast + more

Clubbing

Sobota, 05 maja 2012
godz: 21:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamietacie genialne zeszloroczne imprezy na naszym patio, miasto pialo wtedy o berlinskim klimacie – poniewaz pogoda sprzyja, a Warszawiacy znow zwariowali na punkcie open airowych miejscowek.
Tym razem udoostepnimy Wam oba okalajace patio dancefloory – w sto900 bedzie bardziej deepowo i disco – a jako gosc specjalny wystapi dla Was prosto ze Szwecji Fabian Bruhn, znany swiatu jako czesc duetu GENIUS OF TIME, ktoryw zeszlym roku zatrzasl parkietami swiata, udowadniajac ze slomo tez moze byc dynamiczne i taneczne. Na czarnej sali – 2 urodziny swietuje kobieca ekipa No Dix On Dex dowodzona przez Globetrotterke i absolwentke RedBullMusicAcademy – An On Bast.
sto900 – inauguracja patio :
FABIAN BRUHN of GENIUS OF TIME (Aniara Rec /Sweden)
Miko Czajkowski
bshosa (1500m2/detroitZDRoJ)
& more
Fabian Bruhn to założyciel i właściciel wytwórni Aniara, winylowego bastionu szwedzkiego tech-house’u. Członek i wydawca Genius of Time, z którym to zespołem wchodzi w różne konstelacje – choćby Dorisburg, czyli wspólny projekt Fabiana i Alexa Berga z GoT. Absolwent prestiżowej Red Bull Music Academy (Madryt 2011), ulubieniec seriwsu Resident Advisor. Jego produkcje to kwintesencja brzmieniowej precyzji i inwencji znacznie wykraczającej poza tech – house’owe ramy. Jako DJ konsekwetnie trzyma się czarnych placków, a specjalnie na polski występ przygotował selekcję niewydanych jeszcze utworów Genius of Time, Dorisburg i nadchodzących pozycji z katalogu Aniary.
Czarna sala : no diX on deX 2nd B’Day!
An On Bast live! (La Folia / We Are Your Music Mate)
iSNT (TwiceDice / BTS)
Kate Sun (ndod / łztp)
Goga M (ndod / BTS)
Jakby nie patrzeć minęły już dwa lata i nadszedł czas na kolejną urodzinową balangę. Tym razem świętować będziemy w warszawskim klubie 1500m2.
Z tej okazji live zagra dla Was An On Bast. Pochodząca z Poznania Anna Suda, bo o niej mowa, to producentka i performerka aktywnie działająca na scenie klubowej i ekperymentalnej.
Jej twórczość została doceniona na wielu festiwalach zarówno w Polsce jak i za granicą. Występowała między innymi na Sonarze w Barcelonie, Numusic w Stavanger, Kvitnu w Kijowie, Rekolectiv’ie w Bukarzeszcie, Strom’ie w Kopenhadze, na Audioriver, Unsoundzie, Tauronie, WEF’ie oraz w wielu klubach nie tylko w Europie. Ania jest absolwentką Red Bull Music Academy z 2006 roku z Melbourne i laureatką Grolsch Independence Award z 2010 roku. Wydała 5 albumów i 5 EPek. Jej produkcje zawsze zbierają pozytywne recenzje. EPka „Upon The New Drop” była EPką tygodnia magazynu DJ Mag, miała wsparcie i była grana przez takich artystów jak Luciano, Jeff Milligan, Konrad Black,
Margaret Dygas, Franco Bianco i wielu innych. „No Cage” zostało płytą miesiąca miesięcznika Red Bulletin a album „Pinwheel” zebrał fantastyczny międzynarodowy feedback! Obecnie An On Bast jest zwiazna z Wrocławską wytwórnią We Are Your Music Mate, pod szyldem której wydała EPkę „More Cigarettes”.
Releases:
Welcome Scissors (CD, Album) White (An On Bast) 2006
Happy-Go-Lucky (CD, Album) EtaLABEL 2006
Parts of broken glass in my mouth (CD) Mind Twisting Records 2007
Words Are Dead (CD, EP) Rednetic Recordings/UK 2008
Calypso EP (digital) La Folia/US 2009
Upon The Dew Drops (digital) La Folia/US 2010
No Cage (digital) La Folia/US 2011
Pinwheel (promo CD, digital) La Folia/US 2011
More Cigarettes (digital) We Are Your Music Mate/PL 2011
links:
http://www.anonbast.com/
http://www.sistrum-studios.com/
http://myspace.com/anonbast
http://www.soundcloud.com/an_on_bast
http://youtube.com/anonbast
Imprezę wspierą CDRoller.pl
www.CDRoller.pl to miejsce, w którym możecie wymieniać się płytami muzycznymi, poznawać innych pasjonatów muzyki i odkrywać nowe muzyczne horyzonty. CDRoller pozwala na muzyczną wymianę, która jest sposobem na powiększenie własnej płytoteki, poznanie nowych gatunków i wykonawców, a także dobrą zabawę.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

CDRoller pres Otwarcie Patio 1500 : Fabian – Genius of Time & An On Bast + more Warszawa

Perturbator / Warszawa

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

od 80 PLN
CDRoller pres Otwarcie Patio 1500 : Fabian – Genius of Time & An On Bast + more Warszawa

Bitamina / 24.10 / Warszawa Palladium

Cz, 24 października 2019
godz: 18:00

CDRoller pres Otwarcie Patio 1500 : Fabian – Genius of Time & An On Bast + more Warszawa

HYDRA

Cz, 24 października 2019
godz: 22:00

CDRoller pres Otwarcie Patio 1500 : Fabian – Genius of Time & An On Bast + more Warszawa

Król

Pt, 25 października 2019
godz: 20:30

od 35 PLN
CDRoller pres Otwarcie Patio 1500 : Fabian – Genius of Time & An On Bast + more Warszawa

Bitamina / 25.10 / Warszawa Palladium

Pt, 25 października 2019
godz: 18:00