CANNA CHRISTMAS FESTIVAL

Festiwale
CANNA CHRISTMAS FESTIVAL

Sobota, 18 grudnia 2021
godz: 10:00

Centrum Kultury Koneser

ul. Ząbkowska 27/31, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

CANNA CHRISTMAS FESTIVAL
🔹 Sobota 18.12.2021: 10:00 – 20:00 🍀
🔹 Niedziela 19.12.2021: 10:00 – 18:00 🍀

Black Weeks! Z tej okazji przygotowaliśmy pulę PROMOCYJNYCH biletów za 5 zł na CANNA CHRISTMAS FESTIVAL!

🍀 KONOPNE ŚWIĘTA w Centrum Praskie Koneser 18 -19 grudnia 2021 🎄🍀🤶

Tym razem temat konopny ugryziemy od strony idealnego prezentu na Święta Bożego Narodzenia 🎁🍀

🍀🍀 Canna Christmas Festival to miejsce, gdzie będziesz mógł kupić nie tylko kwiaty konopi, ale również vaporizery, czekoladki, żelki i inne produkty spożywcze na bazie marihuany. Nie zabraknie z pewnością klasyków, jak oleje i susze CBD, a także kosmetyków konopnych, odzieży na bazie konopi, artykułów dla zwierząt. Okazuje się, że według dawnych wierzeń Konopie pełniły bardzo istotną rolę w okresie Świąt Bożonarodzeniowych, pomagały wprowadzić symboliczną zieleń, dobre wibracje i świąteczną radość w najciemniejsze dni w roku.

🍀 Konopie towarzyszą nam od bardzo dawna i stały się częścią polskiej kultury i tradycji kulinarnej. Jednym ze zwyczajów jest gotowanie świątecznej zupy z nasion konopi na wigilie Bożego Narodzenia. Podążając tym tropem na Festiwalu dowiemy się o naszym rodzinnym superfoodzie, czyli nasionach konopi siewnych wykorzystywanych w potrawach bożonarodzeniowych. Zapraszamy wszystkich na świąteczne konopne zakupy w atmosferze relaksu i czekolady 🍫🍀🎁

🍀🍀 Canna Christmas Festival odbędzie się jednocześnie z Festiwalem Czekolady i Prezentów tworząc idealne miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną i oddaniu się spokojnym i słodkim zakupom 🎄🎅

🍀 Wydarzeniu towarzyszyć będzie program artystyczny oraz merytoryczny. Odbędą się warsztaty czekoladowo – piernikowe dla dzieci, pokazy cukiernicze i kulinarne w tematyce potraw wigilijnych, z wykorzystaniem produktów konopnych, a także ciekawe wykłady i prelekcje dedykowane świętej roślinie. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


CANNA CHRISTMAS FESTIVAL | 18 grudnia 2021 Sobota, Centrum Kultury Koneser

Biletomat.pl
5 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

CANNA CHRISTMAS FESTIVAL Warszawa

17. urodziny Radia Aktywnego

Cz, 09 grudnia 2021
godz: 19:30

CANNA CHRISTMAS FESTIVAL Warszawa

FOOTLOOSE PARTY

Pt, 10 grudnia 2021
godz: 22:00

CANNA CHRISTMAS FESTIVAL Warszawa

Born To Party / DJ MR.G

Pt, 10 grudnia 2021
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →