Butch [Visionquest, Bouq, Cocoon, Desolat]

Clubbing
House Tech House

Piątek, 31 stycznia 2014
godz: 23:00

Nowa Jerozolima

Al. Jerozolimskie 57, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jedna z najbarwniejszych postaci sceny muzyki elektronicznej naszych czasów, rezydent berlińskiego Watergate. Producent, który nie boi się eksperymentować z brzmieniem, swobodnie poruszający się między gatunkami. DJ, który podczas swojego seta zabierze Cię w niezapomnianą podróż w najróżniejsze miejsca muzyki tanecznej. Będziecie mogli się o tym przekonać już 31 stycznia kiedy zagra dla publiki w Nowej Jerozolimie.
A mowa tu o pochodzącym z Niemiec artyście zwanym Butch.
Długo kojarzony z wytwórnią Great Stuff, w której to właśnie wydał swój debiutancki album Papillon (2008). Krążek zachwycił różnorodnością o czym świadczą numery takie jak: Jazzy Belle, Set It Off czy Mushroom Man.
Po dwóch latach Butch powrócił z nowym wydawnictwem – Eyes Wide Open wydanym w labelu Bouq. Records, którego jest współwłaścicielem.
Choć od wydania ostatniego autorskiego albumu minęły dwa lata, muzyk nie próżnował. Zachwycał świetnymi EPkami np. Lullabies To Paralyze z numerem Medusa wydanej w Visionquest lub FTS z miażdżącym trackiem Dimensions (Desolat). W drugiej połowie 2013 roku ukazał się jego remix dla Booka Shade – Love Inc, który podkreślił wszystko co najlepsze w tym utworze.
Z końcem zeszłego roku Butch nawiązał także współpracę z żywą legendą – Ricardo Villalobosem, tworząc ButRic. Połączenie tych, dwóch uniwersalnych nazwisk to zapowiedź kolejnych skurczów nóg 😉
Main:
BUTCH
Pysh
NoToMash
Tika Milano & Anja Kraft
Kuba Otłowski & Bartek Smurlik
Na bocznej sali dziesiąte urodziny kolektywu Fructi.org. świętować będą:
– Marcin Krupa (Ponton Music)
– Sovinsky (WAYMM/1500)
– Luc Vel Mzura (White Widow Brand)
– Luxtone (Fructi.ORG)
– Piter Parker (Deep House Polska)
– GplusR (Fructi.ORG)


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Butch [Visionquest, Bouq, Cocoon, Desolat] Warszawa

Open Decks by Kubiński & BEXA.

Śr, 26 lutego 2020
godz: 17:00

Butch [Visionquest, Bouq, Cocoon, Desolat] Warszawa

Sublimacja #25: Sunchase (UA)

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:22