Burn Studios pres. Pets Recordings Showcase feat. Justin Martin

Clubbing

Sobota, 17 listopada 2012
godz: 22:00

55

ul. Żurawia 32/34, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po raz pierwszy w nowych piątkach – Pets Showcase otwierający serię kilku występów Justina Martina, oraz Catz n Dogz – między innymi w Paryżu i w Berlinie. Współpraca tych panów zaowocowała również wspólnym wydawnictwem, które w lutym ukaże się nakładem wytwórni Pets. Wydarzenie, na które Was zapraszamy będzie również rocznym podsumowaniem muzycznej współpracy Catz N Dogz oraz Burna, a naprawdę jest co wspominać.
W Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Szczecinie, Sopocie, Augustowie, Lublinie, Częstochowie, oraz we Wrocławiu wystąpili m.in.Pol_On, SLG, Chmara Winter, Viadrina, Supra1, Eltron John, oraz zagraniczni goście: Eats Everything, Caude Vonstroke, Martin Dawson, J. Phlip, Till Von Sein, Maceo Plex, Axel Boman i wielu innych…
Pets Recordings to niekomercyjna wytwórnią muzyczna założoną przez Catz n Dogz w 2010 roku. Głównym celem jaki sobie postawiliśmy jest wydawanie muzyki, którą nam się podoba oraz promocji polskiej sceny muzycznej. PETS na swoim koncie ma już ponad 16 wydawnictw cyfrowych, a także vinyle, cd oraz teledyski.
Od początku z wytwórnia związani byli Polscy producenci m.in: Pol_On, SLG, Jackname Trouble, Viadrina, Chmara Winter Dzięki współpracy z takimi artystami jak Eats Everything, Martin Dawson, Maceo Plex, Axel Boman, Kink, J. Phlip, Till Von Sein oraz imprezom w większości klubów w Polsce udało nam się wzmocnić i wypromować rodzimą scenę muzyczną. Traki z Pets grane są w przez najlepszych dj’ow i często pojawiają się w znanych audycjach radiowych. Cala audycje poświecił jej m.in Carl Cox, a Eats Everything został wybrany przez DJ MAG jako Best Breakthrough Producer! Pete Tong w Radio BBC One wybrał Entrance Song jako jeden z najlepszych traków 2011 roku. Pets Recordings ma swoja cykliczna odsłonę w jednym z najlepszych klubów Watergate w Berlinie oraz w wielu miastach w europie.
Justin Martin jeden z najbardziej znanych podopiecznych Bena Watta (eks-Everything But The Girl), didżej i producent pochodzący z San Francisco. Kariera Martina rozpoczęła się wraz z wydanym w 2003 roku nakładem Buzzin Fly pamiętnym singlem „The Sad Piano”. Dzięki jego sukcesowi przed Amerykaninem natychmiast otworzyły się drzwi innych cenionych wytwórni, z Classic, OM, Utensil, Freerange i Dirtybird na czele. Za ciosem poszło również Buzzin Fly, które po kolejnych udanych produkcjach Martina jemu właśnie powierzyło przygotowanie autorskiego mix-albumu. Efektem znakomicie przyjęta kompilacja „Chaos Restored With Justin Martin”.
Ale Martin to nie tylko rozchwytywany producent. Również fantastyczny didżej obdarzony wybitnymi umiejętnościami technicznymi i ogromną charyzmą na scenie, o czym niejednokrotnie już przekonała się publiczność najlepszych klubów na świecie, w tym londyńskich The End i Fabric, berlińskich Watergate i Panorama Bar czy Space na Ibizie.
Catz ‚n Dogz (Pets Recordings)
Justin Martin (Dirtybird, San Francisco)
Chmara Winter (Pets Recordings)
Adam Bekett (rezi.dance / Big Boat Crew / 55)


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Brak zdjęcia Warszawa

Happysad, 17.10.2019, Klub Stodoła

Cz, 17 października 2019
godz: 18:00

Burn Studios pres. Pets Recordings Showcase feat. Justin Martin Warszawa

Lor – Warszawa

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 30 PLN
Burn Studios pres. Pets Recordings Showcase feat. Justin Martin Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

Burn Studios pres. Pets Recordings Showcase feat. Justin Martin Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30