Boy Harsher

Koncerty
Boy Harsher

Sobota, 30 listopada 2019
godz: 20:00

Pogłos

Burakowska 12, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Boy Harsher pojawi się po raz pierwszy w Warszawie, na jedynym koncercie w Polsce, by promować swoje drugie wydawnictwo albumowe „Careful”.

Duet w skład którego Jae Matthews Augustus Miller jest obecnie jednym z najpopularniejszych przedstawicieli nurtu minimal synth, choć sami swoją muzykę opisują po prostu jako „mroczną elektronikę”.

„Careful” ukazało się w lutym 2019 a zespół ruszył w prawie całości wyprzedaną trasę po Europie i Ameryce Północnej, zapełniając m.in. takie sale jak berliński Berghain. 30 listopada zespół odwiedzi po raz pierwszy Warszawę w ramach Distorted Club, kultowego cyklu organizowanego przez Distorted Animals booking.

Boy Harsher powstał w 2013 roku, w Northampton, Massachusetts w USA i najpierw był znany pod nazwą Teen Dreamz. W 2014 roku ukazała się pierwsza EPka duetu „Lesser Man”, a w 2016 roku pierwszy album zatytułowany „Yr Body is Nothing”, uzupełniona o EPkę „Country Girl” w 2017.

www.boyharsher.com

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 


Boy Harsher | 30 listopada 2019 Sobota, Pogłos

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Boy Harsher Warszawa

Sublimacja #25: Sunchase (UA)

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:22

Boy Harsher Warszawa

RETRO PARTY / Hydrozagadka

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:30

Boy Harsher Warszawa

J1 | Haloperidol: DJ DEEON

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00