Błoto | Wieczne lato: Muzyka

Koncerty
Błoto | Wieczne lato: Muzyka

Czwartek, 25 lipca 2019
godz: 20:00

Narodowy Instytut Audiowizualny

Wałbrzyska 3/5, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

? Zapraszamy na występ muzyków znanych z wrocławskiego EABS, którzy w czteroosobowej odsłonie skupiają się na hiphopowym rytmie i tanecznych groove’ach.

Błoto to poboczny projekt muzyków znanych z wrocławskiego septetu EABS. Pomysł na powołanie nowego składu, w którym kluczowe znaczenie odgrywałaby sekcja rytmiczna narodził się zresztą podczas jednej z jego ogólnopolskich tras. W Trójmieście, kiedy pod wpływem chwili, Marek Pędziwiatr (instrumenty klawiszowe), Paweł Stachowiak (bas), Marcin Rak (perkusja) oraz Olaf Węgier (saksofon tenorowy) zapukali nieoczekiwanie do drzwi studia Grzegorza Skawińskiego (Kombi).
Zrodzonej w tym składzie muzyce, opartej na rytmie i tanecznych groove’ach, bliżej do funku i hip-hopu lat 90. niż do jazzu. Debiutancka płyta Błota „Erozja gleby” ma się ukazać na przełomie 2019 i 2020 roku nakładem wytwórni Astigmatic.

ℹ WSTĘP
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Błoto | Wieczne lato: Muzyka Warszawa

Piekarnia na Jasnej

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00

Błoto | Wieczne lato: Muzyka Warszawa

Pryzmat

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00