BIG CITY LIFE! – MIKOŁAJ KOMAR – czwartki w MOXO

Clubbing
BIG CITY LIFE! – MIKOŁAJ KOMAR – czwartki w MOXO

Czwartek, 09 lutego 2023
godz: 20:00

MOXO Restaurant and Club

Żelazna 51/53, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W czwartki MOXO zaprosza znanych, utalentowanych i lubianych, którzy pokażą się w niecodziennej Dj-skiej odsłonie. Każdy gość zabierze nas ze sobą w swoją indywidualną podróż muzyczną.
Zagra: MIKOŁAJ KOMAR + support
Mikołaj Komar od dziesięciu lat jest redaktorem naczelnym i wydawcą K MAG-a, a przy tym prawdziwym koneserem kultury i duszą towarzystwa Warszawy.

Restauracja jest otwarta od godziny 12:00
DJ SET od 20:00
Rezerwacje:
emenago.com/i/moxowarsaw
MOXO to nowy, ekscytujący koncept łączący ekskluzywną restaurację z klubem muzycznym, zlokalizowany w budynku zrewitalizowanej hali odlewni Fabryki Norblina. To 1200 mkw. industrialnej przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesnym i eleganckim wydaniu. Miejsce zaskakuje spektakularnym, najwyższym w Polsce barem (8 m wysokości i 12 m szerokości) i unikatowymi rozwiązaniami architektonicznymi.
Restauracja, która stanowi serce miejsca, bije w rytmie Nikkei, czyli fuzji kuchni Japonii i Peru. Kulinarną podróż uzupełnia autorska karta koktajli, również inspirowana filozofią przenikania się dwóch potężnych kultur. Nowa przestrzeń przy Żelaznej 51/53 jest również miejscem energetycznej rozrywki, które po kolacji przeradza się w wyjątkowy klub muzyczny, przystosowany nie tylko na regularne imprezy klubowe, ale także na duże koncerty.
Na scenie MOXO zagoszczą najpopularniejsi polscy i międzynarodowi artyści. Nowe oblicze starej odlewni tętni życiem 7 dni w tygodniu i dostarcza gościom unikalnych doznań na najwyższym, światowym poziomie, których nie doświadczą w żadnym innym miejscu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

www.moxo.plSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

BIG CITY LIFE! – MIKOŁAJ KOMAR – czwartki w MOXO Warszawa

Lust Supper – #RaveWithYourSlave

Sb, 01 kwietnia 2023
godz: 22:00

od 70 PLN
BIG CITY LIFE! – MIKOŁAJ KOMAR – czwartki w MOXO Warszawa

KALWI & REMI | 01.04

Sb, 01 kwietnia 2023
godz: 21:00

od 25 PLN
BIG CITY LIFE! – MIKOŁAJ KOMAR – czwartki w MOXO Warszawa

Techno Expedition On Tour / Luzztro

Sb, 01 kwietnia 2023
godz: 23:50

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →