Bass Astral Solo Akt + Mat Czechowicz | 6.09 Warszawa

Koncerty
Bass Astral Solo Akt + Mat Czechowicz | 6.09 Warszawa

Piątek, 06 września 2019
godz: 19:00

Miłość

Kredytowa 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Bass Astral to jeden z najbardziej nietuzinkowych producentów i kompozytorów w Polsce, który łączy delikatność muzyki instrumentalnej z szalenie taneczną elektroniką.

Na co dzień występuje w duecie Bass Astral x Igo, z którym nagrał dwie płyty. Wśród swoich największych inspiracji wymienia takich artystów jak Nicolas Jaar, Flume, Nils Frahm czy John Frusciante.

Bass Astral:
„Solowy projekt jest dla mnie pretekstem do wyrażania kolejnych warstw mojej duszy. Eksperymentów na jeszcze głębszym poziomie. Możecie spodziewać się muzyki skrajnie wrażliwej, a momentami jeszcze mocniejszej i dzikiej niż dotychczas.”

Na koncie ma wiele sukcesów, występy na największych festiwalach w kraju, poczucie balansu w życiu codziennym, żywy kontakt z kreatywnością oraz niegasnącą radość z tworzenia i występowania.

Ten intymny w formie koncert będzie okazją do usłyszenia nigdy wcześniej nie publikowanego materiału, z jego nadchodzącej, pierwszej solowej płyty: „Techno do Miłości”.

Mat Czechowicz

Wszechstronny artysta, multiinstrumentalista, który od 13 lat zbiera swoje muzyczne doświadczenie w różnych artystycznych projektach. Pierwsze kroki na scenie stawiał jako gitarzysta rockowych kapel. Następnie rozwijał swój potencjał producencki w Projekcie Leśmian (teksty Bolesława Leśmiana + muzyka elektroniczna), czy współpracując z aktorem Marcelem Borowcem, łącząc beatbox z elektroniką.

Mat pracuje obecnie nad swoim solowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na przełom lipca i sierpnia. Dźwięki z jego przeszłości i teraźniejszości przeplatają się i układając w ciekawą mozaikę barw i brzmień. Czuć w niej mocne inspiracje elektroniczną oraz rockową muzyką. Inspiracje czerpane z relacji i doświadczeń dookoła niego, Mat przełożył na teksty, które wyrażają połączenie z ludźmi i to, co dzięki nim otrzymał: miłość, zrozumienie, smutek. Dzięki połączeniu gitar, syntezatorów i ciężkich beatów uzyskuje za każdym razem nieprzewidywalny, warty sprawdzenia wynik. Mat pracuje obecnie nad swoim solowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na przełom lipca i sierpnia. Dźwięki z jego przeszłości i teraźniejszości przeplatają się i układając w ciekawą mozaikę barw i brzmień. Czuć w niej mocne inspiracje elektroniczną oraz rockową muzyką. Inspiracje czerpane z relacji i doświadczeń dookoła niego, Mat przełożył na teksty, które
wyrażają połączenie z ludźmi i to, co dzięki nim otrzymał: miłość, zrozumienie, smutek. Dzięki połączeniu gitar, syntezatorów i ciężkich beatów uzyskuje za każdym razem nieprzewidywalny, warty sprawdzenia wynik.

Scena to jego dom, a misją występu jest złapanie wspólnego oddechu z publicznością za pomocą odpowiedniego rytmu i zbudowania intymnego świata dźwięków i emocji. Na muzycznym spektrum płynnie przenika pomiędzy gatunkami, jednak cała jego twórczość mieści się w ramach szeroko rozumianej elektroniki.

Rozkład jazdy:
19:00 – Otwarcie bramki
19:30 – Mat Czechowicz
20:30 – Bass Astral Solo Akt
22:00 – ZakończenieSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Bass Astral Solo Akt + Mat Czechowicz | 6.09 Warszawa Warszawa

Sublimacja #25: Sunchase (UA)

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:22

Bass Astral Solo Akt + Mat Czechowicz | 6.09 Warszawa Warszawa

RETRO PARTY / Hydrozagadka

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:30