BarbieBack

Clubbing

Piątek, 09 października 2009
godz: 22:00

Discrete

ul. Żurawia 6/12, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

9. października powraca legenda… Tego dnia w DISCRETE zapadnie różowa noc szaleństwa rodem z czasów BarbieBar’u. BarbieBack – dawni barbiebarowi DJe przypomną nam hity starych, niezapomnianych imprez na Żurawiej.

 

Matt Kulinski
Matt urodził się w Warszawie w 1987roku. Jego przygoda z muzyką i pierwsze kroki w karierze DJa zaczęły się w kultowym sklepie płytowym „DjModShop”. Kreował swój styl pod bacznym okiem grupy „ModFunk” (Pimo i Tigermaan), a także pod okiem zaprzyjaźnionych DJów i producentów. Obecnie w jego setach można usłyszeć utwory z gatunku Tech-house / elektro /deep, co w efekcie stworzyło ciekawą mieszankę styli. Matt zadebiutował (w lutym 2006roku) na piątkowym cyklu imprez pod nazwa: „KAMELEON” w klubie „BarbieBar”.

 

Od Października 2006 roku nawiązał współprace z klubem muzycznym “Piekarnia”, gdzie miał już przyjemność supportować zarówno znanych polskich DJs, jak i zagraniczne gwiazdy.

 

Rezydent cyklu: Najlepszy B4 w miescie ! (deep house / tech house).
www.myspace.com/mattkulinski

 

Andesh
Andesh urodził się w Warszawie w 1984 r. W wieku 18 lat zadebiutował w stołecznym klubie Apartament No 1. Jeszcze w tym samym roku został rezydentem Cafe Szpulka, miejsca nieformalnych spotkań warszawskiej elity. Od tamtej pory grał w niemalże wszystkich najpopularniejszych w stolicy (i nie tylko) klubach takich jak: BarbieBar [resident VI 2005-VI 2006], Klatka, Opium, Apsters, Cinnamon, Fashion TV Bar[rsdnt], Extravaganza, Sollers (Szwecja) etc.

 

Od 2004 roku występuje i ściśle współpracuje z jednym najbardziej prestiżowych Szwedzkich klubów The Spy Bar w Sztokholmie. Na krótko po debiucie w stołecznym BarbieBarze zaproponowano mu organizowanie swoich imprez. Jego cykliczna impreza City Glamour już po kilku tygodniach stała się najpopularniejszą w mieście, od tego momentu czwartek (bo tego dnia odbywał się cykl) nazywany był przez klubowiczów małym weekendem. Październik 2005 to udany debiut w jednym z bardziej ekskluzywnych klubów w Warszawie – Foksal 19. Jego ulubiony styl to Funky House, ale swojej muzyki stara się nie szufladkować i dla tego w jego setach za każdym razem można usłyszeć coś nowego, począwszy od żywych elementów, przez electro, a skończywszy na breakbeacie.

 

Od dwóch lat Andesh zajmuje się również tworzeniem muzyki. Na swoim koncie ma już dwie udane produkcje. Współpracuje z agencją FashionView i klubem Fashion TV Bar, grając na licznych pokazach mody z udziałem wybitnych projektantów z całej Polski. Występował zarówno z czołówką polskiej, jak i zagranicznej sceny klubowej. Miał zaszczyt grać między innymi z Djem Charlesem (Hollandia), czarnoskórą wokalistką i Djką Sonique, czy genialnym producentem i Djem Kidem Alexem oraz Tim’em DeLuxe’m, Rex’em The Dog, Full Intention.

 

Andesh supportował także: ATB, Chris Lake, Deadmau5, D.O.N.S., Tocadisco, Ian Carey, Andy Moor, Martijn Ten Valden, Bodyrox, Milk and Sugar, Robbie Rivera, Kurd Maverick, Tom Novy, Pete Tong, Sonique, Kid Alex, Tim Deluxe, Rex the Dog i wielu innych.
www.myspace.com/djandeshSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

BarbieBack Warszawa

Sofi Tukker

Pn, 25 marca 2019
godz: 19:00

od 89 PLN
BarbieBack Warszawa

Wu-Tang Clan: GZA @Warszawa, Progresja

Śr, 27 marca 2019
godz: 21:00

od 79 PLN
BarbieBack Warszawa

Rebeka

Cz, 28 marca 2019
godz: 21:00

od 35 PLN
BarbieBack Warszawa

Madchild

Cz, 28 marca 2019
godz: 20:00

od 59 PLN