BANG! Agoria, Hudson Mohawke

Clubbing

Piątek, 08 kwietnia 2011
godz: 22:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jedna z największych imprez audiowizualnych w Polsce powraca do Warszawy. BANG! fueled by Burn to jednodniowy, mobilny festiwal. W jedną noc połączymy muzykę, sztuki wizualne i modę. Zobaczycie 10 wykonawców, różne style, instalacje przestrzenne, nowoczesny design i niezależną modę.

Na jednej przestrzeni usłyszycie światowe gwiazdy muzyki elektronicznej, innowacyjnych artystów, zobaczycie sztuki wizualne i nowe kierunki w modzie. Dwie sceny, koncerty, live acty, dj sety, projekty A/V, strefa mody, chillout room – wszystko 8 kwietnia w 1500m2.


Ogłaszamy dziś pełny line-up BANG fueled by Burn One – Day Festival! Poza ujawnioną już Agorią i Hudsonem Mohawkiem na scenie wystąpi grupa nazywana „najlepszym zespołem koncertowym w Polsce”, czyli D4D (aka Dick4Dick). Kwartet podczas żywiołowych występów wykonuje swój ostatni album nominowany do Fryderydów 2011, promowany singlem „Love is Dangerous”, który w ciągu paru miesięcy stał się prawdziwym undergroundowym hitem. Kolejnym wykonawcą jest zespół Out of Tune, których wydany kilka miesięcy temu dla EMI Music album „Lights so Bright” był jednym z największych zaskoczeń na polskiej scenie alternatywnej i zebrał bardzo pozytywne recenzje. 

Z setem didżejskim pojawi się kolektyw Gangsteppaz – swoista instytutucja krakowskiej sceny klubowej, włoskie Rambla Boys, którzy przygotowują  obecnie nową „Goleador Ep” dla Mozzarella rec i występowali z Digitalism, Rex the dog i Dj Feadz.  Poza nimi jednoosobowy projekt producencki Tony Stylu i duet Fun Fatale zwany Yin i Jang polskiej dyskoteki.

Tuż przed gwiazdami na scenie pojawią się sami twórcy BANG!, czyli Jick Magger (Eryk Sarniak) ze swoim setem dj’skim oraz Osmo (Przemek Ostaszewski) z live actem wizualnym, odpowiadający za cały wizualny wymiar imprezy.

Miejsce na BANG! będzie miała także moda: swoją nową kolekcję zaprezentuje niezależna marka JustinIloveu, dostępne będą limitowane serie kultowych już BANG’ch t – shirtów czy toreb. 

Do tego zobaczymy specjalnie przygotowane instalacje audiowizualne Vanishing Point i Outline. Do dyspozycji będzie też zaaranżowana przestrzeń chillout.

BANG! fueled by Burn jest jedną z największych imprez audiowizualnych w Polsce. To jednodniowy, mobilny festiwal. Odbywa się kilka razy w roku, w różnych częściach Polski. W jedną noc połączy muzykę, sztuki wizualne i modę. Zobaczymy 10 wykonawców, różne style, instalacje przestrzenne, nowoczesny design i niezależną modę.

8 kwietnia (piątek) BANG! wraca do Warszawy i odbędzie się w klubie 1500m2, ul. Solec 18. W planie m.in. koncerty, live acty, moda i instalacje audiowizualne.

BANG! fueled by Burn: Agoria, Hudson Mohawke, D4D, Out of Tune, Gangsteppaz,
Rambla Boys, Tony Stylu, Fun Fatale.
Fashion area: Justiniloveu.
Instalacje A/V: Vanishing Point i Outline.  

Jick Magger & Osmo.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

BANG! Agoria, Hudson Mohawke Warszawa

Błoto | Wieczne lato: Muzyka

Cz, 25 lipca 2019
godz: 20:00

BANG! Agoria, Hudson Mohawke Warszawa

Granie na Ż: P.Unity

Pt, 26 lipca 2019
godz: 20:00