Bal u Bożeny #8 Sir Thaddeus

Clubbing
Bal u Bożeny #8 Sir Thaddeus

Sobota, 19 października 2019
godz: 20:00

Niebo

ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Mother Bożna Milan po raz kolejny zaprasza na Bal! 

Przed nami wieczór niezapomnianych wrażeń! Zainspirowani wybitnym dziełem Adama Mickiewicza, ukazującym minioną epokę dziejów polskiej szlachty, zaprezentujemy noc pełną tańca i fantastycznych postaci. 

:JURY:

Mother Angelique Prodigy (GER)

Michael Milan (USA)

Hanabi Lanvin (FRA)

:MC:

Goma Milan (FRA)

:DJ:

Rui Ho /  RUI HO

:Afterparty:

Pupper DJ / Muzyka Nieheteronormatywnamatywna

Galas / Galas

Rrrkrta / Rrrkrta Brutaż

:WSTĘP:

35 PLN / widzowie

20 PLN / zarejestrowani uczestnicy

25 PLN / Afterparty

Rejestracja (obowiązkowa!):

https://forms.gle/pZyWa3EWH8XH9q2Z7

: KATEGORIE :

/ European Runway OTA / (2 trofea)

Porcelanowy serwis obszernie opisany w księdze dwunastej jest wyjątkowy i ze wszechmiar kunsztowny. Z użyciem wymyślnie skomponowanych potraw utworzono cztery pory roku, przechodzące w siebie z biegiem czasu i upływem uczty. Zaprezentuj nam swoje wyobrażenie pory roku pełne roślinnych i/lub warzywnych motywów.

Cis women / wiosna

BQ / lato

FQ / jesień

Drags / zima

Non-binary / wybierz jedną spośród podanych pór roku

/ All American Runway /

Krocz jak Hrabia Horeszko, szlachcic emanujący dumą i dostojnością. Nie zapomnij o wąsie i szerokiej, wspaniałej spódnicy.

/ Bizarre /

Zwyczajem praktykowanym w czasach Sopliców było podawanie czarnej polewki (zupy z krwi) kawalerowi któremu odmawia się ręki panny. Taką zupę podano Jackowi. Zadziw nas swoim wyobrażeniem stroju inspirowanego tą niecodzienną potrawą. 

Kapiąca krew i elementy mogące zabrudzić podłogę niedozwolone!

/ Best Drag Makeup /

Epopeja rozpoczyna się inwokacją, w której Mickiewicz opisuje bajkowe krajobrazy swojej ojczyzny. Czerpiąc z tego słynnego tekstu, zaprezentuj nam makijaż inspirowany przedstawionym w nim krajobrazem.

/ Face OTA / 

Jednym z mężczyzn walczących o rękę Telimeny był Hrabia Horeszko. Szkicował z ukrycia Telimenę leżącą w lesie, a następnie wręczył jej gotowy rysunek. Ubrana/y w błyszczący strój, zdobądź szkic swojej doskonałej twarzy i olśnij nas swoją urodą.

/ Baby Vogue OTA /

Jedną z najbardziej tajemniczych postaci jest ksiądz Robak. Okazuje się być on zaginionym Jackiem Soplicą, który wstąpił do zakonu aby odkupić swoje winy. Pokaż nam swoją tożsamość w czarnym stroju z kapturem.

/ Old Way OTA /

Polonez jest polskim tańcem chodzonym. Scena poloneza z Pana Tadeusza jest jedną z najbardziej znanych scen filmowych w polskiej kinematografii. To w trakcie tego tańca widzimy rozkwitające uczucie Zosi i Tadeusza. Wcielając się w jedną osobę z tej cudownej pary – zainspiruj się jej strojem. Nie zapomnij o naszyjniku z korali lub temblaku na złamaną rękę.

/ New Way OTA /

Asesor był niezwykle zręcznym łowcą. Pokaż swoje zdolności i zwinność, dostając swoje dziesiątki w stroju z elementami futra (oczywiście sztucznego!). 

/ Hands Performance vs Arms Control / (3 trofea)

Rejent Bolesta znany był z bogatej gestykulacji, której zawdzięcza przydomek „Kaznodzieja”. W duchu żywych dyskusji prowadzonych podczas obrad w Soplicowie przekonaj nas dlaczego to Ty jesteś najlepszym zawodnikiem. Na dziesiątki przynieś zwój i opowiedz gestem swoją historię.

/ FF Performance /

Delikatna kobiecość właściwa epoce przyjęła ludzką formę w postaci Zosi. Pokaż nam swój performance w białej, zwiewnej sukience. 

/ BQ/Non-binary Vogue Fem /

Szlachta często prowadziła długie i żarliwe spory, które kończyły się na burzliwych rozprawach. Ubrany w czerwień ze złotym  łańcuchem wymierz sprawiedliwość jako Sędzia Soplica. 

/ Lip sync Performance /

W epopei tej wielką rolę pełni majątek: jego posiadanie lub utrata. Aby przejść eliminacje, przygotuj jedną z poniższych piosenek:

– Cardi B „Money”

– ABBA „Money Money Money”

– Rihanna „Pour It Up”

Na bitwy wymagana jest znajomość następujących utworów:

– Gwen Stefani ”Rich Girl”

– Shirley Bassey ”Big Spender”

– Lady Gaga ”Beautiful, Dirty, Rich”

!Prosimy o nieużywanie brokatu, konfetti i innych rekwizytów które mogą być trudne do usunięcia po występie!

/ Best Dressed Spectator /

(TYLKO dla osób niebiorących udziału w pozostałych kategoriach!)

Polska szlachta znana była z ekstrawaganckich, bogato zdobionych strojów. Czerpiąc z ich pompatycznego stylu w myśl zasady „more is more”, bogactwem swojego odzienia przenieś nas do epoki szlachty. 

/ Sex Siren FF /

Telimena to w „Panu Tadeuszu” kobieta dojrzała, emanująca seksapilem i nieustannie kusząca mężczyzn. Jako kobieta światowa jest także miłośniczką sztuki. W koszuli nocnej i z tomikiem poezji w ręku spraw, aby nikt w twoim otoczeniu nie pozostał obojętny wobec Twojego uroku.

/ Sex Siren MF /

W księdze XII widzimy wielką uroczystość z okazji zaręczyn Tadeusza i Zosi. Wciel się w rolę Tadeusza w trakcie nocy poślubnej i rozpal nas w szlafroku.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Bal u Bożeny #8 Sir Thaddeus Warszawa

Locals / Smolna

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:30

Bal u Bożeny #8 Sir Thaddeus Warszawa

J1 | Shadows w/ Polar Inertia LIVE

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:00

Bal u Bożeny #8 Sir Thaddeus Warszawa

Gituwa // Pogłos // 22.11

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:00

Bal u Bożeny #8 Sir Thaddeus Warszawa

Tarantino party // Pogłos // 22.11

Pt, 22 listopada 2019
godz: 22:00