BAIBA [LV/AT] + VITTUMA [PL] | 3.08 | CHMURY

Koncerty
BAIBA [LV/AT] + VITTUMA [PL] | 3.08 | CHMURY

Środa, 03 sierpnia 2022
godz: 20:00

Chmury

ul. 11 Listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

𝐖 𝐫𝐚𝐦𝐚𝐜𝐡 𝐨𝐝𝐝𝐞𝐜𝐡𝐮 𝐨𝐝 𝐡𝐚𝐫𝐝𝐤𝐨𝐫𝐨𝐰 𝐢 𝐞𝐤𝐬𝐩𝐞𝐫𝐲𝐦𝐞𝐧𝐭𝐨𝐰, 𝐳𝐚𝐩𝐫𝐚𝐬𝐳𝐚𝐦 𝐧𝐚 𝐬𝐩𝐨𝐭𝐤𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐳 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐛𝐨𝐣𝐨𝐰𝐲𝐦𝐢 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐰𝐜𝐳𝐲𝐧𝐚𝐦𝐢, 𝐫𝐨𝐦𝐚𝐧𝐬𝐮𝐣𝐚𝐜𝐲𝐦𝐢 𝐳 𝐞𝐦𝐨𝐜𝐣𝐨𝐧𝐮𝐣𝐚𝐜𝐲𝐦 𝐩𝐨𝐩𝐞𝐦. 𝐃𝐥𝐚 𝐟𝐚𝐧𝐨𝐰 𝐀𝐮𝐫𝐨𝐫𝐲 𝐢 𝐮𝐤𝐥𝐚𝐝𝐨𝐰 𝐭𝐚𝐧𝐞𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐳 𝐯𝐢𝐝𝐞𝐨𝐤𝐥𝐢𝐩𝐨𝐰.

❧ 𝐁𝐀𝐈𝐁𝐀
♢ 𝐞𝐥𝐞𝐜𝐭𝐫𝐨𝐧𝐢𝐜 𝐩𝐨𝐩 ♢ 𝐬𝐢𝐧𝐠𝐞𝐫-𝐬𝐨𝐧𝐠𝐰𝐫𝐢𝐭𝐞𝐫 ♢
BAIBA pochodzi z Łotwy, ale obecnie mieszka i pracuje w Innsbrucku. W 2017 r. zadebiutowała albumem „These Storms”, powstałym we współpracy z austriackim producentem Christophem Holzknechtem (CHRS). Od tamtej pory zaczęła sama produkować swoją muzykę, odchodząc jednocześnie od melancholijnego singer-songwritingu, aby oddać się swojej fascynacji elektronicznym popem.
Nagrane pod swoim pełnym nazwiskiem, Baiba Dekena, single “Running”, “Light Inside”, “Touch You Right” and ”You Don’t Know Me” można było usłyszeć w radiostacjach w różnych zakątkach Europy. Doczekały się też wzmianek w muzycznej blogosferze zza oceanu. Od czasu ich wydania, BAIBA stała się rozpoznawalną postacią na łotewskiej scenie. Krajowa rozgłośnia Radio 5 wyróżniła ją tytułem artystki tygodnia.
W maju tego roku BAIBA wypuściła swój najnowszy album zatytułowany „Lighter”. Większość utworów nagrywała i produkowała w swojej sypialni, a ostateczne szlify nadali albumowi zaprzyjaźnieni producenci, Christoph Holzknecht (CHRS) and Benjamin Leingartner (DIGITAL YOUTH).
𝐘𝐓 youtu.be/gMVAVyP0xYY
𝐈𝐆 www.instagram.com/baiba_music
𝐅𝐏 www.facebook.com/baibamusic

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

❧ 𝐕𝐈𝐓𝐓𝐔𝐌𝐀
♢ 𝐞𝐥𝐞𝐜𝐭𝐫𝐨𝐧𝐢𝐜 ♢ 𝐞𝐱𝐩𝐞𝐫𝐢𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐥 ♢
Jednoosobowy projekt Magdy Witczak, producentki / piosenkarki, znanej z nikomu nieznanych projektów, takich jak: Gina Deep, Shape Of My Fall, Antena Error oraz LØVTE @lovtepunx .
Piosenki Vittumy to zimna i duszna EMOelektronika okraszona odgłosami miasta, ziemi i dzieci. Znajduje dla swoich piosenek ciekawe i spójne scenerie, na przykład kamienice, parki, blokowiska, między którymi rozkłada swój skromny sprzęt, zaprasza mieszkańców i koncertuje. Mały ładunek sprzętowy vs. duży ładunek emocjonalny. Dodatkową zaletą jej występów na żywo jest to, że nie trzeba podczas nich klaskać, ponieważ między kawałkami robi przejścia, samplując odgłosy dzieci, ziemi i nie tylko.
Produkuje, nagrywa, miksuje i masteruje sobie to sama w pokoiku na stoliku i dotychczas nie udało jej się zrobić ani jednej wesołej piosenki. W styczniu wydała nową EP-kę pt. „Megumi” o kobiecości poturbowanej przez popkulturę.
𝐁𝐂 vittuma.bandcamp.com/album/megumi
𝐘𝐓 youtu.be/mmaV5F67PU8
𝐈𝐆 www.instagram.com/vittuma_the_creator
𝐅𝐏 www.facebook.com/vittumamusic

𝐓𝐗 30,-
dostępne na bramceSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

BAIBA [LV/AT] + VITTUMA [PL] | 3.08 | CHMURY Warszawa

czwartkowe WIR CREW

Cz, 11 sierpnia 2022
godz: 21:00

BAIBA [LV/AT] + VITTUMA [PL] | 3.08 | CHMURY Warszawa

Lado w Mieście 2022

Cz, 11 sierpnia 2022
godz: 20:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →