After Party po V Konferencji Muzycznej Audioriver

Clubbing
House Techno

Sobota, 07 marca 2015
godz: 22:00

Pin Up Studio

Nowogrodzka 84/86, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Tradycją jest, że po całym dniu spotkań i debat realizowanych w ramach Konferencji Muzycznych Audioriver, odbywa się także After Party, którego gwiazdami są cenione postaci sceny elektronicznej. 7 marca w Warszawie nie będzie wyjątkiem, ponieważ sprowadzamy jednych z najgorętszych artystów ostatnich lat: Adriatique oraz Function.

Ci pierwsi to Szwajcarzy, którzy zarówno w 2013, jak i 2014 roku, znaleźli się na liście najlepszych DJ-ów świata wg czytelników największego portalu poświęconego elektronice, Resident Advisor. Z kolei czytelnicy magazynu „Mixmag” uznali set Adriatique za najlepszy miks 2013 roku.

::Posłuchaj muzyki::
http://www.adriatique.ch/#!music/c10tw

Z kolei Function to postać dobrze znana fanom Audioriver za sprawą świetnego występu na festiwalu w 2013 roku. Wtedy występował live, grając m.in. materiał z genialnego albumu „Incubation”, który ukazał się kilka miesięcy wcześniej w wytwórni Ostgut Ton. Tym razem, współtwórca Sandwell District został zaproszony, by zaprezentować się od strony DJ-skiej, z której także słynie.

::Function – Dissafected::
https://www.youtube.com/watch?v=6HcbdTc8QhA

Samo miejsce organizacji After Party również zasługuje na uwagę. Pin-Up Studio to przestrzeń w samym centrum Warszawy, tuż przy placu Zawiszy, dostosowana do potrzeb planów zdjęciowych i filmowych, w której niezwykle rzadko odbywają się wydarzenia z kręgu muzyki elektronicznej. Zapewnimy nie tylko świetne nagłośnienie, z którego znany jest Audioriver Festival, lecz także wyjątkową aranżację wizualną. Pomoże nam w tym znany poznański kolektyw .wju.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

After Party po V Konferencji Muzycznej Audioriver Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

After Party po V Konferencji Muzycznej Audioriver Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30