6 urodziny 1500m2: TOM TRAGO & BEN UFO

Clubbing
House Techno

Piątek, 13 listopada 2015
godz: 22:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W sumie to trochę cud, ze zmartwychwstajemy dokładnie na 6 urodziny. 5 lat przy Solcu to był niesamowity czas, 5 edycji urodzinowych imprez urosło do rangi legendy. 5 razy Wy paliliście wrotki, a my krzyczeliśmy na scenie. Po raz 6ty świętujemy w nowej lokalizacji i z nowymi artystami. W sumie to bardzo się cieszymy i mamy nadzieje, ze Wy też.

Obu naszych gości to zdecydowanie oryginały – miłośnicy vinylowych płyt, samplingu, mieszania stylów i wyciągania spod ziemi muzycznych pereł. Dokładając do tego elementy szaleństwa i nieprzewidywalności otrzymujemy dokładnie to co my i Wy kochamy najbardziej!

Urodzinowa scena tym razem gościć będzie londyńskiego maga gramofonów BENA UFO i amsterdamskiego króla house TOMA TRAGO, który promować będzie swój najnowszy album.

Biorąc naszych urodzinowych gości do tej pory : Loco Dice, Pan Pot, dOP, Catz N’Dogz, Ellen Alien, Eric Duncan wiecie czego się spodziewać, a my zapewniamy Was, że zarówno line up, jak i nowa lokalizacja przebiją Wasze oczekiwania.

BEN UFO uchodzi za cudowne dziecko gramofonów, często określany „the DJ’s DJ” jest inspiracją dla wielu czołowych selekcjonerów płyt na całym świecie. Porywa i hipnotyzuje, zaskakując jednocześnie. Każdy set Anglika jest inny, ponieważ sięga po bardzo różnorodne inspiracje. Bezbłędnie łączy oldskulowe kawałki z najnowszymi bangerami. Jest wizjonerem, bezbłędnie odkrywa talenty. Blawana i Joya Orbisona wyciągnąl z kapelusza jako pierwszy. Ben UFO skutecznie prezentuje nieznane, często eksperymentalne brzmienia w sposób porywający, a jednocześnie przejrzysty i zrozumiały dla odbiorców na całym świecie.

Drugim headlinerem naszych urodzin jest TOM TRAGO! Ten Holender słynie z niesamowitej pomysłowości i talentu do komponowania chwytliwych elektronicznych melodii. Pełnymi garściami czerpie z tradycji disco, boogie funku i detroit techno tworząc charakterystyczny i tak bardzo swój własny styl house nowoczesnego Amsterdamu. Związany ze stajnią Rush Hour przemierza świat wywołując swoim brzmieniem uśmiech i szczęście. Mówi się o nim jak o niekwestionowanym autorze tzw „future classics” oraz DJu, który zaskakuje i porywa w każdym z setów. Jasnym jest, że to idealny DJ na urodzinową imprezę.

Poza tym – nasi rezydenci, dekoracje i wszystko za co tak bardzo kochaliście nasze urodzinowe imprezy. Tym razem w szkole – zapraszamy na Emilii Plater 29 – 1500 ma 6!

Line up:
Tom Trago
Ben UFO
+
bshosa
Leon
Warsaw Calling
Simon Mattson
wants

13.11.2015
22:00

Tix: 30/35/40 PLN
Presale: Biletomat.pl; Ticketpro.pl; Empik

https://www.biletomat.pl/imprezy/6-urodziny-1500m2-tom-trago-ben-ufo-1500ma6-2918/

1500m2
ul. Emilii Plater 29, WarszawaSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

6 urodziny 1500m2: TOM TRAGO & BEN UFO Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

6 urodziny 1500m2: TOM TRAGO & BEN UFO Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30