23.10 Warszawa – BOKKA x Tides From Nebula

Koncerty
23.10 Warszawa – BOKKA x Tides From Nebula

Piątek, 23 października 2020
godz: 19:00

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

BOKKA i TIDES FROM NEBULA ruszają razem w jesienną trasę koncertową!
6 wyjątkowych koncertów, podczas których BOKKA i TIDES FROM NEBULA będą dzielić scenę, odbędzie się w październiku 2020 w największych polskich miastach.
Zaplanowana trasa to niepowtarzalna okazja, aby jednego wieczoru usłyszeć dwa niezwykłe zespoły rodzimej sceny alternatywnej – BOKKA, która konsekwentnie ukrywa swoją tożsamość oraz Tides From Nebula, którzy wytrwale poszerzają swoją rozpoznawalność poza ojczyzną – oba mają ten sam cel, aby to głównie tworzona przez nich muzyka łączyła ich ze słuchaczami.
_____________________
BOKKA – pojawili się nagle w 2013 prezentując pierwszy singiel Town Of Strangers, który szybko zjednał im fanów oraz krytyków muzycznych, również za granicą (m.in. Pitchfork). Chcąc zwrócić uwagę słuchaczy głównie na prezentowaną muzykę, zdecydowali się nie zdradzać tożsamości członków zespołu oraz unikać obecności w mediach. Dziś – mają na koncie trzy albumy (Bokka, Don’t Kiss And Tell, Life On Planet B), wiele koncertów zagranych w Polsce oraz zagranicą. Obecnie mają dla fanów kilka niespodzianek, wspólna trasa z TFN to jedna z nich.
________________________
TIDES FROM NEBULA – istnieją od 2008 roku, jako jeden z nielicznych polskich zespołów, któremu udało się zbudować imponujące portfolio koncertów zagranicznych zdobywając renomę i uznanie na mapie całej Europy. Pięć instrumentalnych albumów (Aura, Earthshine, Eternal Movement, Safehaven, From Voodoo To Zen) konsekwentnie opowiada muzyczną historię, która nie potrzebuje słów, aby dotrzeć do słuchacza. Ostatnim albumem wdarli się na trzecie miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

23.10 Warszawa – BOKKA x Tides From Nebula Warszawa

Techno BLOKADA #2

Pt, 30 października 2020
godz: 15:00

23.10 Warszawa – BOKKA x Tides From Nebula Warszawa

Undercity 2020 [zmiana daty]

Pt, 30 października 2020
godz: 18:00

23.10 Warszawa – BOKKA x Tides From Nebula Warszawa

Halloween: Mampi Swift [UK]

Sb, 31 października 2020
godz: 22:00

23.10 Warszawa – BOKKA x Tides From Nebula Warszawa

Jam Sheptssion

Nd, 01 listopada 2020
godz: 16:00