2 urodziny Ninja Projekt

Clubbing

Piątek, 19 grudnia 2008
godz: 17:20

Skład Butelek

ul. 11 Listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

19 grudnia, w Składzie Butelek na warszawskiej Pradze znów zagości magia. Spotykamy się tam po raz kolejny by wspólnie świętować drugie urodziny Ninja Projekt. Noc ta magiczna będzie z kilku podstawowych powodów. Po pierwsze – miejsce, czyli klub w samym centrum zagubionego pośród przedwojennych, brudnych bloków podwórka i alternatywnie kulturalnego centrum stolicy. Co więcej, klub protoplasta, odkrywca i przebiśnieg, bowiem to właśnie od Składu Butelek zaczęła się tak naprawdę rewitalizacja warszawskiej Pragi…

Po drugie – muzyczni goście. W tym: nieprawdopodobna formacja Plazmatikon. Chłopaki całkiem na poważnie i całkiem współcześnie zabrali się za zreformowanie słowa retro. To już nie stylizowane na USA modne wówczas stroje, to nie kolorowe tapety czy bujne afro a elektroniczne samplery i bitmaszyny rodem z PRLu czy DDRu i mimo wszystko bardzo współczesne i oryginalne brzmienie. Ostatnio inspirowane muzyką klezmerską i w trakcie nowych studyjnych robótek. No szał, czad i wyżej wspominana magia!

To także Beetroot, nadworny grafik i utalentowany DJ, który wspólnie z jednym naszych członków propaguje coraz popularniejszy cykl imprezowy – Berlin House.

To wreszcie my, Ninja Projekt. Grupa o stu muzycznych twarzach, dwóch wokalistkach, DJu, fleciście i bandzie serdecznych przyjaciół, wielbicieli i słuchaczy stanowiących o naszej sile.

Zapraszamy!
Ninje…

http://skladbutelek.pl/
http://myspace.com/ninjaprojekt
http://plazmatikon.pl/

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

2 urodziny Ninja Projekt Warszawa

Błoto | Wieczne lato: Muzyka

Cz, 25 lipca 2019
godz: 20:00

2 urodziny Ninja Projekt Warszawa

Granie na Ż: P.Unity

Pt, 26 lipca 2019
godz: 20:00