1500 ma 4 URODZINY: dOP live

Clubbing
House Tech House Techno

Sobota, 09 listopada 2013
godz: 23:59

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

1500 ma 4 URODZINY: dOP live
9 listopada zdmuchujemy 4 świeczki na torcie.
Za nami prawie 1500 dni działalności, a początkowo wynajęliśmy 1500m2 do wynajęcia na parę miesięcy. Jak prawdziwie rozwydrzony 4 latek to co przygotowaliśmy na urodziny, jest tak samo prezentem dla nas, jak i dla wszystkich, którzy do nas przyjdą
Główną gwiazdą tego dnia będzie jadna z najlepszych live actowych grup na świecie, której każdy występ jest wulkanem czystej energii i sexu.
dOP – paryskie trio – trzech przyjaciół z dzieciństwa – mieszanka muzyczna, którą, jak wszystko co najlepsze, ciężko zaklasyfikować, zamykając ją w jednym gatunku muzycznym. Przez lata grali w przeróżnych kapelach: od rocka po jazz – od hiphopu, po reggae -od muzyki klasycznej po etniczną. Wszystko to wywarło na nich silny wpływ, który spowodował, że od czterech lat wywracają scenę taneczną do góry nogami. dOP nie są zwykłymi DJ’ami stojącymi za konsolą, ani producentami tworzącymi tworzącymi w ukryciu z dala od ludzi – ich kontakt z publicznością jest jedną z ich największych broni, co dobrze pokazali już polskiej publiczności podczas festiwalu Audioriver. Tego wieczoru nie obędzie się bez wspólnego śpiewania i ruszania się w rytm komend rzucanych ze sceny.
Sex, dead, drugs, death, sex, god, love, sex, cannibalism!
cast :
dOP ( Circus Company // FR ) – live
+ rezydenci:
Angelo Mike
bshosa
Falcon1
Luke Hiero
Pitti Schmitti
Simon Mattson
SLG
Sovinsky
Tom Encore
Warsaw CallingSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

1500 ma 4 URODZINY: dOP live Warszawa

Open Decks by Kubiński & BEXA.

Śr, 26 lutego 2020
godz: 17:00

1500 ma 4 URODZINY: dOP live Warszawa

Sublimacja #25: Sunchase (UA)

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:22