ГАLAS X SHUM.RAVE

Koncerty
ГАLAS X SHUM.RAVE

Piątek, 24 marca 2023
godz: 22:00

Klub SPATiF

Aleje Ujazdowskie 45, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

(English below)
Drogie osoby, z radością ogłaszamy nasze wspólne wydarzenie z @shum.rave, kolektywem muzycznym założonym w Słowiańsku w Ukrainie.
Od 2019 roku Shum.Rave pracuje nad zmianą wizerunku Donbasu nie tylko w Ukrainie, ale także za granicą. Szum zawsze był miejscem czegoś, czego Ukraińcom nigdy nie można odebrać – Wolności. Na pewno wrocimy do takich wydarzeń w Ukrainie, ale na razie robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać obronę, ratować kulturę i trymać się razem, mieszkając w różnych częściach świata.
Wpadajcie posłuchać rezydentów @shum.rave: @be_ca_di, @jm.dasha, @vladfisun, @mriya.music, @richie.beige w piątek 24.03 w @spatifklub

EN:
Dears, we are thrilled to announce our joint event with @shum.rave, a music collective founded in Sloviansk, Ukraine.
Since 2019 @shum.rave has been working on changing the image of Donbas region of Ukraine not only within the country but also abroad. Shum has always been a place for something that can never be taken away from Ukrainians – Freedom. We’re sure we’ll get back to such events in our country, but for now we do our best to support the defense, save the culture and stay together while living in different parts of the world.
Come to listen to residents of @shum.rave: @be_ca_di, @jm.dasha, @vladfisun, @mriya.music, @richie.beige on Friday, 24.03 in @spatifklub
Thx for the graphics @gordotko
See you very soon 🤍

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

ГАLAS X SHUM.RAVE Warszawa

Klasyczny Gruuv On

Wt, 21 marca 2023
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →