Time Warp Netherlands 2013

Festiwale
Tech House Techno

Sobota, 07 grudnia 2013
godz: 20:00

Jaarbeurs

, Utrecht

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Time Warp Holland 2013 przedstawia pełny line-up
„Gethering all stars!”
Time Warp Hollland ogłosiło pełny Line-up na nadchodzące wydarzenie , które odbędzie się w Sobotę 7 grudnia w Jaarbeurs, Utrecht.
Podczas 6-tej edycji tej renomowanej imprezy wystąpią międzynarodowe i holenderskie gwiazdy, a także wiele nowych nazwisk i talentów . Tak więc czas przygotować się na kolejną przygodę Time Warp!

Kto będzie grał na Time Warp Holandia 2013 ? Pytanie to krążyło od dłuższego już czasu. Fani Time Warp wreszcie dostali odpowiedź. Po publikacji Line-up stało się jasne, że w tym roku program Imprezy przewyższa nawet 5th rocznicę eventu z roku ubiegłego.
Głównymi gwiazdami będą bywalcy Time Warp, czyli Sven Väth , Loco Dice i Chris Liebing, a ponadto holenderska edycja 2013 wzbogacona będzie o kilka debiutów , takich jak np. kanadyjski duet Art Department , szkocka wschodząca gwiazda techni Gary Beck i rewolucjonista z Ibizy Nicole Moudaber. W ciągu ostatnich miesięcy każdy z zaproszonych artystów i artystek pokazał wysokie umiejętności, dzięki czemu znaleźli się na ostatecznej liście występujących na Time Warp
Holland. Organizatorzy mają przyjemność powitać tych artystów na undergroundowym festiwalu, który ponownie zamknie sezon i będzie ostatnim tak ogromnym zgromadzeniem sceny w tym roku .
Po raz kolejny, Time Warp Holandia odbędzie się w Jaarbeurs w Utrechcie. To niesamowite miejsce okazało się idealne dla tak ogromnej imprezy indoor jak ta. Z głównym dworcem kolejowym naprzeciwko lokalizacji oraz w niedużej odległości od lotniska czy do bazy hotelowej – infrastruktura nie może być lepsza.
W sobotę 7 grudnia do Jaarbeurs przybędzie zespół produkcyjny Time Warp , aby stworzyć kilka scen, w tym wyjatkowe scenografie jak np. „Cave 2013 ” i „Abyss „, które zaparły dech w piersiach u uczestników tegorocznej edycji w Mannheim. Obecnie zespół produkcyjny pracuje nad zakończeniem
etapu koncepcji i dekoracji.
Podobnie jak w latach poprzednich , Time Warp Holand powinien być pewną pozycją w kalendarzu dla „Time Warp bywalców”, ale także dla każdego, kto chce doświadczyć prawdziwego ducha techno rave’u z dala od mainstreamowego nurtu festiwali EDM.

Website: www.time-warp.de
Facebook: www.facebook.com/timewarpofficial

plakat