Warehouse Show – Grand Opening – Before Próba Dźwięku Festiwal 2013

Clubbing
Deep house House Tech House

Czwartek, 21 lutego 2013
godz: 20:00

Browar Obywatelski

ul. Browarowa, Tychy

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już 21 lutego zapraszamy na otwarcie polskiego odpowiednika Boiler Room. Jedyna taka telewizja w Polsce, gdzie na żywo za pośrednictwem internetu będziecie mogli oglądać swoich ulubionych artystów z szeroko pojętej muzyki alternatywnej elektronicznej.
To co wyróżnia projekt to wyjątkowe i klimatyczne miejsca w których odbywać się będą wydarzenia, które na co dzień nie spełniają funkcji lokali czy klubów.
Jedno z nich to tytułowy Warehouse, który znajduje się w dawnej Młotowni w Tychach. O kolejnych miejscach będziemy informować na bieżąco.
Na każde wydarzenia będzie specjalna limitowana pula biletów. Chyba każdy z nas ogladając Boiler Room pomyślał choć raz: „Musze tam być” Teraz jest okazja na wyciągnięcie ręki.
Otwarcie Warehouse Show to także I Before Próba Dźwięku Festiwal! Tym bardziej zapraszamy ponieważ podczas transmisji ogłosimy artystów którzy wystąpią podczas III edycji festiwalu Próba Dźwięku Festiwal 2013 który odbędzie się w dniach 21-23.06 na terenie Browaru Obywatelskiego w Tychach.
Line Up
MATT TOLFREY (Leftroom/Rekids/Cocoon)
SLG (Pets)
Cocolino (Warehouse Show, Próba Dźwięku)
Matt Tolfrey to niezwykle utalentowany DJ, znany ze swojego nietuzinkowego, eklektycznego gustu muzycznego, który doceniony został niemal we wszystkich zakątkach świata. Jako producent artysta może pochwalić się wydawnictwami dla takich gigantów jak: Crosstown Rebels, Cocoon, Culprit czy też Viva. Tolfrey od pięciu lat z powodzeniem prowadzi również własny label – Leftroom.
https://www.facebook.com/matttolfrey
transmisja live:
link soon