FRUŃ Freedom Universe Festival 2022

Festiwale
FRUŃ Freedom Universe Festival 2022

Czwartek, 16 czerwca 2022
godz: 12:00

FRUŃ Festiwal

Tuczno Drugie 9, Tuczno

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Wydarzenie pełne muzyki, tańca, sztuki wizualnej i performatywnej. Festiwal powstały z idei, marzenia i świadomości, że każdy człowiek ma moc, by kreować własną rzeczywistość. 

Świat Freedom Universe tworzy kilka elementów:

SCENA KORZENI – Live/Folk/Etno/Tribal/Psychodelic Rock/New Age/World Music/Organic House/Downtempo

Scena powstała na granicy lasu, wyrastająca z ziemi, pnąca się niczym korzenie drzewa. To tu poczuć możemy bliskość z naturą, doświadczyć mocy ognia i ziemi, zwrócić się ku naszym przodkom, zatopić się w energii światła i wdzięczności. Głównym tematem Sceny Korzeni jest etniczność i na muzykę inspirowaną tym stylem możecie liczyć. Poza tym będzie żywo, będzie organicznie, a co za tym idzie pojawi się wiele instrumentów i wiele eksperymentów.

SCENA KOSMOSU – Psytrance/Goa/Full on/Dark/Forest/Progressive

Wyruszając w międzygalaktyczną podróż natknąć możemy się na wyjątkowy twór. Niczym statek kosmiczny zapraszający na swój pokład wszystkim freedomianom oferuje przygodę życia. Za sterami zasiądą doświadczeni piloci, którzy przeprowadzą nas przez świat muzyki elektronicznej. Czeka nas prawdziwa eksplozja energii i dźwięków, dopełniona przez efekty wizualne. Wyjątkowe dekoracje, niezwykłe pokazy i najpiękniejsze ze wszystkich rozgwieżdżone niebo przypomną nam, że wszelkie ograniczenia są jedynie złudzeniem. Odważmy się je przełamać. Sky is no limit.

STREFA WARSZTATÓW

Ciekawość. Otwartość. Nieustanny rozwój. Fruniemy przed siebie, fruniemy w nieznane. Fruniemy by wznieść się na wyżyny ludzkiego potencjału. By odkrywać w sobie nowe talenty. By po prostu dobrze się bawić. Na naszym festiwalu nie zabraknie ku temu okazji. Czekają nas m.in.:

– prelekcje i warsztaty świadomościowe
– warsztaty taneczne i ruchowe, m.in. różne rodzaje jogi
– warsztaty muzyczne
– warsztaty artystyczne
– kręgi i ceremonie

STREFA JAM SESSION

Czeka na Was również strefa jam session, gdzie przy blasku ognia nadejdzie czas muzycznych eksperymentów. Zapraszamy do przynoszenia wszelkich instrumentów zarówno doświadczonych muzyków, jak i osoby zupełnie niedoświadczone.

Weź bęben, grzechotkę, złap prosty rytm. Śmiało użyj swojego głosu. Jeśli nigdy nie próbowałeś śpiewać, nigdy nie grałeś na żadnym instrumencie – to wspaniale! Jesteś w najlepszym możliwym miejscu, by rozpocząć nową przygodę. Bo muzyka jest w każdym z nas. Potrzeba tylko odrobiny odwagi i decyzji, by zechcieć ją dostrzec. A kiedy się to uda… Cóż, wtedy dzieje się już tylko magia.

Ponadto na festiwalu znajdziecie mnóstwo dodatkowych atrakcji; stoiska z rękodziełem, galerię sztuki, pokazy kuglarskie i wiele innych. Wszystko w otoczeniu najpiękniejszej natury i przede wszystkim w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze.

Uczestnicy festiwalu, którzy nie ukończyli 18 roku życia na Terenie Festiwalu mogą przebywać wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.
Do 12 roku życia dzieci wchodzą bezpłatnie, jednak również, tylko pod opieką dorosłego.

Wydarzenie fb: https://fb.me/e/150wyLr95
Strona internetowa: https://frunfestival.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


FRUŃ Freedom Universe Festival 2022 | 16 czerwca 2022 Czwartek, FRUŃ Festiwal

Biletomat.pl
188 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Tuczno

FRUŃ Freedom Universe Festival 2022 Tuczno

FRUŃ Freedom Universe Festival 2022

Cz, 16 czerwca 2022
godz: 12:00

od 188 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →