R.O x KONOBA / TORUŃ

Koncerty
R.O x KONOBA / TORUŃ

Czwartek, 07 listopada 2019
godz: 20:00

NRD Klub

ul. Browarna 6 , Toruń

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


drzwi 19:00, start 20:00

Po występach na Spring Break Showcase & Conference i Open’er Festival, belgijski duet elektroniczny wraca do Polski! R.O x Konoba zagrają jesienią w Sopocie, Warszawie, Poznaniu i Toruniu!

R.O x KONOBA to duet belgijskich producentów, którzy swoją współpracę rozpoczęli już w 2015 roku. Ich pierwszy wspólny utwór „On Your Knees” do tej pory osiągnął ponad 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i kilka milionów odtworzeni w serwisach streamingowych. Kolejny singiel „Get Home” wykorzystał w swoim pokazie jeden z najpopularniejszych amerykańskich choreografów i tancerzy – Sean Lew. W 2018 roku ukazało się pierwsze wspólne wydawnictwo duetu producentów, „ELLE” EP, które artyści promowali na europejskiej trasie min. w Belgii, Niemczech, Francji czy Polsce! W ich muzyce będącej połączeniem soulowej czułości z elektroniczną ekspresją słychać inspiracje takimi artystami jak Chet Faker, FKJ czy Bonobo. Już pod koniec kwietnia RO i KONOBA wystąpią na poznańskim festiwalu Spring Break, gdzie premierowo zaprezentują materiał ze specjalnego projektu „10”!

„10” to wyjątkowy na muzycznej scenie projekt R.O i KONOBA. Przez 10 miesięcy duet podróżował po świecie, odwiedzając 10 krajów i nagrywając w każdym z nich utwór inspirowany nie tylko danym miejscem, ale również lokalną sceną artystyczną. W ten sposób powstało 10 numerów nagranych min.: we Francji, Polsce, Japonii, Australii czy Gruzji. Całość składa się na album, będący zapiskiem ciągłego procesu twórczego zachodzącego pomiędzy duetem na trasie, którego premiera miała miejsce 5 maja tego roku!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Toruń

R.O x KONOBA / TORUŃ Toruń

Blauka / NRD Klub 14.11 / Toruń

Cz, 14 listopada 2019
godz: 19:00

R.O x KONOBA / TORUŃ Toruń

We are all Ravers #1

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:00

R.O x KONOBA / TORUŃ Toruń

Kamp! w Enerde – 28.11 / Live Tour

Cz, 28 listopada 2019
godz: 19:00

R.O x KONOBA / TORUŃ Toruń

Kortez Przedpremierowo / Toruń

Pt, 29 listopada 2019
godz: 20:00

R.O x KONOBA / TORUŃ Toruń

Król / Toruń / NRD Klub

Sb, 30 listopada 2019
godz: 20:00