Arkadia pres. Date with Kate

Koncerty
Arkadia pres. Date with Kate

Sobota, 06 listopada 2021
godz: 22:00

NRD Klub

ul. Browarna 6 , Toruń

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W pierwszy weekend listopada wjeżdżamy z trzecią edycją Arkadii, która przeniesie Was do świata wolniejszych, głębszych, tribalowych i orientalnych odmian muzyki elektronicznej.
Gościć będziemy Date with Kate z Poznania, która doskonale odnajduje się w takiej stylistyce a jej świetna selekcja dotarła nawet do odległego Meksyku.

06.11.2021
Start: 22:00
Wstęp: 15 PLN

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Arkadia to kraina szczęśliwości, pozbawiona trosk, wypełniona radością i uznawana za krainę wiecznego szczęścia. Tym razem polecimy na dodatek w kosmos, o czym przekonacie się już 6 listopada. Oprócz zielonych elementów dekoracji szykujemy dla Was coś wyjątkowego, istnie kosmicznego! 🚀

Date with Kate
soundcloud.com/datewithkate

Ane
www.soundcloud.com/anexlnt_crew
Abrakadabra

Foolish Swami
soundcloud.com/fool_ish-swa_mi

Widzimy się za parę chwil!
See yea!

UWAGA!
Przestrzeń klubowa będzie przygotowana zgodnie z nowymi przepisami reżimu sanitarnego. Wszelkie odległości, a także zasady bezpieczeństwa będą zachowane oraz pilnowane przez pracowników klubu. Przebywanie w lokalu wiąże się z akceptacją nowych zasad i regulaminu klubu, który znajdziecie w środku.
Przestrzegając zasad przybliżamy się do powrotu do czasów sprzed epidemii. Także pamiętajcie o maseczkach i do zobaczenia!Sprawdź inne wydarzenia @ Toruń

Arkadia pres. Date with Kate Toruń

Wczasy – koncert w NRD | Toruń

Nd, 12 grudnia 2021
godz: 20:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →