Vision Festival 2011

Festiwale

Sobota, 20 sierpnia 2011
godz: 17:00

Sigriswil

Thun, Thun

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Magazyn Groove nazywa to „bajkową panoramą pomiędzy strzelistymi klifami, turkusowymi jeziorami i przepełnionymi zielenią alpejskimi łąkami”. To fakt, żaden inny festiwal w Szwajcarii nie może poszczycić się wciąż zmieniającą się, wspaniałą górską scenerią jaką już od 1992 oferuje wam Vision. Lecz to nie jedyna z rzeczy, jakie czynia Vision wyjątkowym na festiwalowej scenie: ” jak żaden inny festiwal Vision stanowi świadectwo początków i rozwoju muzyki elektronicznej w Szwajcarii”, jak napisano w Berner Zeitung o festiwalu po trzyletniej przerwie w jego organizacji.

To idylliczne miejsce wysoko ponad Jeziorem Thun sprawdziło się przed rokiem i po raz kolejny z radością rozstawimy tu swoje namioty, a ubiegłoroczne doświadczenia zaprocentują w postaci jeszcze lepszego festiwalu. Po raz kolejny możecie spodziewać się wyjątkowej atmosfery z urzekającymi dekoracjami, akrobatami i występami artystów. W tym roku mamy jeszcze więcej atrakcji do zaoferowania! Jak zawsze, lokalizacja wśród cudownych krajobrazów, bez sztucznych barier czy płotów stanowić będzie idealne tło dla tego wspaniałego eventu.

Imponujący line up po raz kolejny obejmuje najbardziej innowacyjnych artystów. Obok naszego przyjaciela Svena Vatha, rezydenta festiwalu od 1992 roku, który w 2011 roku świętuje trzydziestolecie jako DJ, zobaczycie ponad 30 występów. Luciano, kwartet „M”, czyli Magda, Monika Kruse, Mathias Kaden i Marco Carola stworzą niezapomniane widowisko. Wspaniali przyjaciele jak Goose & Fiji, Kadebosten love, Carabina 30:30: Luciano i Dandy Jack live, Extrawelt live, Wareika live, Benoit&Sergione live oraz Karotte, Red Robin i Dirty Doering. Line up, który w całości zostanie wkrótce opublikowany na www.vision-festival.ch uzupełnią między innymi szwajcarskie gwiazdy jak Ezekiel, Mirko Loko, Lee Van Dowski, Animal Trainer & Manon.

W związku z wieloma prośbami w tym roku będziemy oferować także usługi VIP obejmujące osobną trybunę, i prywatny dojazd dla tych, którzy chcą się cieszyć festiwalem w wydaniu exclusive.

A dlaczego by nie przedłużyć swojego pobytu  o kilka wakacyjnych dni? Tak by cieszyć się najpiękniejszymi regionami Szwajcarii. Możliwości jest wiele: od skoków na bungee ze Stockhorn na wysokości 2000 m npm, po wakeboarding, windsurfing lub żeglarstwo na Jeziorze Thun. Ktokolwiek przyjedzie tu głodny atrakcji z pewnością dokona dobrego wyboru. Dla tych, którzy chcieliby odpocząć proponujemy gorące kąpiele lub masaże z widokiem na szwajcarskie góry sięgające powyżej 4 000 m npm. Twoje ciało na pewno się zregeneruje!

Niezależnie czy wraz z dłuższym pobytem czy bez niego, Vision będzie zapewne niezapomnianym przeżyciem!