LEXY & K-PAUL – 20 IMPREZ NA 20. URODZINY!

Clubbing
LEXY & K-PAUL – 20 IMPREZ NA 20. URODZINY!

Sobota, 09 września 2023
godz: 22:00

Onyx Music Club

ks. Michała Lewka 9, Tarnowskie Góry

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

𝗟𝗘𝗫𝗬 & 𝗞-𝗣𝗔𝗨𝗟 𝗹𝗶𝘃𝗲 𝗼𝗻 𝘀𝘁𝗮𝗴𝗲! #𝗢𝗡𝗬𝗫𝟮𝟬

IKONY muzyki elektronicznej oraz prawdziwi MISTRZOWIE powracają do Polski! Wpisujący się nie tylko w berlińską scenę klubową ale również w historię ONYX CLUB – wystąpią razem, na żywo, już 9’tego września w Tarnowskich Górach! Artyści przez duże A, którzy mają na swoim koncie wiele albumów, prawdziwych ponadczasowych hitów i remiksów. Od zawsze kojarzeni z fundamentami tanecznej elektroniki i takimi wydarzeniami jak MAYDAY czy LOVE PARADE!

The Greatest DJ! Electric Kingdom! Freak! You’re The One! Let’s Play! Dancing! Love Me Babe! Vicious Love! Ponyboy! Trick on Me!

Your Name! Killing Me! i wiele wiele więcej! To muzyczne wizytówki LEXY & K-PAUL które zapisały się już na kartach historii i nigdy się się nie znudzą! To będzie wyjątkowa noc!

NA IMPREZĘ ZAPRASZA RMF MAXX & PMG Group!

START: 22:00

club: LEXY & K-PAUL, ZAJCEV

dance: MAX KOLANKOV

▪️ 𝗕𝗜𝗟𝗘𝗧𝗬 ▪️ (18+)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


LEXY & K-PAUL – 20 IMPREZ NA 20. URODZINY! | 9 września 2023 Sobota, Onyx Music Club

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →