Let It Roll Open Air Polska

Festiwale

Piątek, 10 sierpnia 2012
godz: 20:00

Zalew Nakło Chechło

, Tarnowskie Góry

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pełny line-up prezentuje się następująco:
“Czwórka” Main Stage:
· LONDON ELECTRICITY
· DANNY BYRD
· ED RUSH & OPTICAL
· APHRODITE
· MATRIX & FUTUREBOUND
· AUDIO
· B-COMPLEX
· METRIK
Support: Tom Encore, One Way, Gruesome, Bifidus Aktif, Suki, Pe:te
Therapy Sessions Stage:
· THE PANACEA
· LIMEWAX
· THE SECT
· ROBYN CHAOS
· COUNTERSTRIKE
· FORBIDDEN SOCIETY
· SWITCH TECHNIQUE
Support: Zombie, Dubsknit aka Richard Murder, Neuropunks (N.one & Upalny), Paranoia (Dstr & AdamFormat), Krzyku, Moptron & ZENon, Sths, M4Y4 & Rudeboy, Chocolate Lollipops

LIR-pl-teaser from gluuu.tv on Vimeo.


Mamy dla Was przydatną garść informacji o tym gdzie odbędzie festiwal, jak wygląda miejsce gdzie 10 i 11 sierpnia nastąpi muzyczny armagedon oraz czego można się tam spodziewać.
Na wstępie przypominamy, że to już ostatni tydzień kiedy możecie kupić bilety w cenie 80pln + prowizja! Od lipca cena idzie w górę. Nie czekaj, kupuj już teraz!
Letnia edycja festiwalu odbędzie się 10-11.07.2012 w Tarnowskich Górach nad zalewem Chechło-Nakło. Jezioro pełni funkcje rekreacyjne. Wokół zalewu znajdują się liczne ośrodki wypoczynkowe, kempingi, trasy spacerowe.
Dwa pola namiotowe rozlokujemy w taki sposób, aby przylegały do miejsca festiwalowego. Będą one w pełni wyposażone w sanitariaty (prysznice, toalety, łazienki, etc.). Na miejscu będzie dostęp do wody pitnej,  punktów gastronomicznych (napoje, alkohole, ciepłe i zimne posiłki, itp.). Przewidujemy mnóstwo pozamuzycznych atrakcji – tak abyście byli w pełni „zaspokojeni” przez cały ten festiwalowy weekend. Dla Waszego bezpieczeństwa kemping będzie ogrodzony płotem.
Zmęczeni niekończącą się imprezą będziecie mogli ochłonąć w wodzie i odpocząć na plaży. Dodatkowo uatrakcyjni to możliwość wypożyczenia kajaków, łodzi oraz rowerków wodnych. Co jest bardzo ważne – pod względem bakteriologicznym wody zalewu odpowiadają I klasie czystości! Nad jeziorem w okresie letnim stacjonuje Tarnogórski WOPR.
Kilka lat doświadczenia gwarantuje pełny profesjonalizm ze strony ekipy Let It Roll. Organizatorzy zadbają nie tylko o zabawę, ale także o maksymalne bezpieczeństwo uczestników.
Zalew Chechło-Nakło -> Tarnowskie Góry -> Śląsk
Tutaj znajdziecie miejsce gdzie odbędzie się festiwal: http://tiny.pl/hp89b
Tutaj adres GPS: 50.465047,18.909466
Podstawowy nocleg na festiwalu to namioty (na udostępnionych przez nas miejscach kempingowych). Dla miłośników większego komfortu – tutaj znajdziecie linki do domków i pokoi do wynajęcia (dzięki uprzejmości Karoliny i Justyny):
http://meteor-turystyka.pl/noclegi,naklo,0.html
http://www.eholiday.pl/noclegi-nowe_chechlo-28635.html
http://domkizacisze.obitur.pl/
http://zalew-chechlo.jcom.pl/zalew-naklochechlo/domki-nad-zalewem-naklochechlo/
Jak dojechać na miejsce (dzięki uprzejmości Karoliny):
http://rozklady.kzkgop.pl/
Linie autobusowe na Chechło z centrum Tarnowskich Gór: 614, 151, 87, 142, 145, wysiadka: przystanek Lasowice Strzelnica lub Lasowice Zalew.
Dworzec autobusowy w Tarnowskich Górach jest w przebudowie, przystanki tymczasowe rozlokowane są wzdłuż ulicy przylegającej do niego.

Jesteś didżejem i chciałbyś zagrać na festiwalu LET IT ROLL Open Air Polska?
Nagraj set, załóż profil na Soundrive.pl i wrzuć tam swój mix (WAŻNE żeby zaznaczyć „na konkurs” oraz nazwać set „LET IT ROLL”). Pod uwagę będą brane sety w klimacie naszego festiwalu, max 30 min, nigdy wcześniej nie udostępnione. Termin zgłoszeń upływa 24 czerwca 2012 roku.
W dniu 25.06.2012 wszystkie sety zostaną udostępnione na naszym profilu facebook. Od 25.06.2012 do 06.07.2012 macie czas na mobilizację swoich fanów i znajomych. UWAGA: liczy się tylko tablica na naszym fanpage!!!
Trzy sety przechodzą do finału.
Spośród finałowych setów, organizator wybierze zwycięzcę, którego ogłosimy 8 lipca.
Nie wykluczamy, że może być więcej niż jeden zwycięzca!

LET IT ROLL Open Air Polska
“Festiwal inny niż wszystkie!”
Cała przygoda sięga historią 2008 roku, kiedy to ogromny sukces czeskich imprez Let It Roll skłonił promotorów do rozszerzenia swojej działalności. Na tym pomyśle wyrósł pierwszy festiwal open air, na którym aż trzytysięczna publiczność miała okazję bawić się przy dźwiękach drum and bass. Szybko okazało się, że fani chcą więcej. Rok później, dwa razy tyle osób miało okazję poskakać do setów takich gwiazd jak Chase & Status, Noisia, Ed Rush & Optical, czy Andy C, żeby wymienić tylko kilku. Cóż, jak się okazało – to wciąż było za mało! Kolejny festiwal w 2010 roku to już ponad 8000 osób i line up pękający od największych nazwisk. Ku zdumieniu ekipy Let It Roll – publiczność się nie poddawała, wciąż chcąc więcej i więcej. Organizatorzy zaczęli więc zastanawiać się, czy może to w geograficznej przestrzeni rzecz nie spoczywa. W związku z tym zdecydowali się wyjść poza granice państwa, przemycając markę Let It Roll do swoich wschodnich sąsiadów – na Słowację. Idąc za ciosem kolejnych sukcesów, naturalnym wydawało się obrać nowy kierunek – tym razem na nasz kraj…
Do Polski Let It Roll weszło z wielkim hukiem! W połowie stycznia, w Galerii Szyb Wilson w Katowicach, zorganizowali 15 urodziny największej i najbardziej znanej wytwórni drum and bass na świecie – Hospital Records. Nie był to tylko High Contrast, ani nie tylko Netsky. Także Blokhe4d, John B, B-Complex, Joker, Hatcha, czy Youngsta! Jak widać ekipa spija samą śmietankę z międzynarodowej sceny, jednocześnie starając się odkrywać innych, wartych uwagi artystów. Dzięki Let It Roll każdy ma szansę zostać częścią historii muzyki elektronicznej. W tym roku organizowany jest konkurs DJ-ski, którego zwycięzca zagra przed aż ponad 4000-ną publicznością. Całym zamysłem Let It Roll jest nie tylko odtwarzanie świetnych nazwisk, ale także promowanie nowych, a co za tym idzie – rozwój tej muzyki. Tak jak Danny Byrd czy London Elektricity byli niegdyś przełomem w obrębie gatunku, tak i my czekamy na kolejny taki moment, tym razem na terenie zalewu Chechło-Nakło w Tarnowskich Górach, 10-go i 11-go sierpnia!
Festiwal sprosta szerokim wymaganiom muzycznym. Dwie sceny – „Czwórka” Main Stage, gdzie usłyszymy prawdziwą esencję Drum & Bass – m.in. London Elektricity, Danny Byrd, Ed Rush & Optical czy Aphrodite oraz Theraphy Session dla fanów cięższych brzmień gdzie zagrają m.in. The Panacea, The Sect, Limewax czy Counterstrike. Co więcej, organizatorzy dostarczą również mnóstwo atrakcji pozamuzycznych. Nie bez przyczyny festiwal nazywany jest „innym niż wszystkie”! Dodatkową zaletą jest malownicze miejsce, na którym odbędzie się to wydarzenie. Zmęczeni niekończącą się imprezą będą mogli ochłonąć w wodzie i odpocząć na plaży. Teren kempingu będzie w pełni wyposażony w sanitariaty (w tym prysznice), punkty gastronomiczne, darmową pitną wodę oraz inne tego rodzaju udogodnienia. Kilka lat doświadczenia gwarantuje pełny profesjonalizm ze strony ekipy Let It Roll. Organizatorzy zadbają także o maksymalne bezpieczeństwo uczestników. Co tu więcej mówić, festiwal Let It Roll zapowiada się jako absolutne „must-to-be” wydarzenie 2012 roku, którego nie tyle nie można, co wręcz nie wolno pominąć! Jak śpiewał George Harrison: „Let It Roll across the floor”!!
Tutaj znajdziecie miejsce festiwalu: http://g.co/maps/f5a29