ERDAL MAUFF X PERCEPCJA

Clubbing
Deep house Electronic Tech House

Sobota, 31 października 2015
godz: 22:00

Percepcja

, Tarnów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Percepcja & Tarnowska Scena Techno Prezentuje:

Erdal Mauff (Otake Records, ViVA MUSiC, Night Drive Music – Warszawa)

Damian Nowicki aka Erdal Mauff jest warszawskim DJ’em oraz producentem wydającym między innymi w Night Drive Music, VIVa MUSiC i kilku Polskich labelach: Soundbar, Tanztone, Nitodrum.
Przygoda zaczęła się w wieku 15 lat, kiedy to odkrył dźwięki rodem z Chicago oraz Detroit. Czas pokazał, że odcisnęły na nim piętno. Ogromny wkład pracy we własny warsztat opłacił się. Teraz, w wieku 23 lat, Erdal miał przyjemność zagrać w większości największych klubów w Polsce, poznać ludzi, którzy budują Polską scenę oraz zacząć z nimi bezpośrednią współpracę. Damian jest prawdopodobnie najmłodszym Polskim DJ’em mający przyjemność zagrać podczas Audioriver Festiival 2014.
W tym momencie przygotowuje swój materiał na pierwsze wydanie winylowe.

Linki:
www.facebook.com/erdalmauffmusic
www.soundcloud.com/erdalmauff

Support:

Lionel Lichy (Łódź)

W tym co prezentuje pobrzmiewają chłodne berlińskie przestrzenie minimalu, techhouse, połamane pulsy Londynu i duszne tempo Detroit. Grał z Scsi – 9, Noze, Jeff Miligan, Lawrence i wieloma polskimi artystami.

ArtJack (Tarnów)

Dwaj bracia, Artur i Jacek. Można powiedzieć, że jest to połączenie dwóch pokoleń, gdyż różnica wieku między nimi wynosi 9 lat. Ten duet od zawsze dogadywał się bez słów, nie inaczej było z muzyką.
Młodszy Jacek śledził jak starszy brat kolekcjonuje płyty z muzyką elektroniczną. Kiedy jego rówieśnicy pasjonowali się takimi stylami jak hip hop i reggae, on wiedział że muzyka elektroniczna podsłuchana z płyt starszego brata jest tym co mu odpowiada.
Szybko stała się ich wspólną pasją, do tego stopnia że samo jej słuchanie i uczestniczenie w imprezach nie wystarczyło. Naturalną więc koleją rzeczy stał się krok w kierunku nauki jej miksowania.
W ich miksach usłyszeć możemy mieszankę takich stylów, jak deep house, tech house, techno.

Art.B (Tarnów)

Za gramofonami od około 20 lat (któż by to pamiętał), kiedy to dzisiejsze gwiazdy sceny klubowej nazywały się inaczej i bez nadęcia organizowało się wczesne imprezy techno. Od początku muzycznie oscylował wokół wszelkich transowych rozwiązań. Lubi się wyżywać poprzez UK hard techno, czy acidtechno. Obecnie jego spektrum muzyczne rozciąga się od tech house, minimal, przez acid, deep techno, goa, psytrance, po soczysty d’n’b i ragga jungle. Grywał w takich miejscach jak choćby legendarny Wagon we Wrocławiu, czy Kanty w Jaworznie, Regres w Bytomiu. Pojawiał się w towarzystwie takich postaci jak Angelo Mike, Edd, Siasia, Epix, Gogo, Zulus, Sick, Raq, Oley, Marks, Venom, Ursus, Baart, Chris In, Oxide 303, Pi, Punk, oraz z zagranicznymi dj’ami: Adiana Lopez (Hiszpania), Emerson, Holgi Star (Niemcy), Santiago Posada, Paul Cahn, Martin Napierala (U.K.) i wielu innych.

Peter Gadek (Tarnów)

Dj, Promotor, na scenie alternatywnej muzyki elektronicznej od 2006 roku.
Piotra można usłyszeć w takich brzmieniach jak Deep House, Tech House ale głównie gra nurt Techno w różnych jej formach.
Peter Gadek poprzez liczne imprezy wspina się na mapę polskich lokali których nie można nie odwiedzić. Jest również zapraszany do licznych podcastów.
Człowiek który również stara się na swojej lokalnej scenie zapoznawać ludzi z czymś innym,innym nie koniecznie złym ,gorszym .Innym ambitniejszym nie koniecznie podawanym przez mas media na talerzu.

DRGCS (Percepcja – Tarnów)

Data: 31.10.2015
Start: 22:00
Tax: 5 PLN

Facebook:
https://www.facebook.com/events/1201267049900527/

plakat