SnowFest Festival 2017

Festiwale
Drum n Bass Dubstep Electronic

Piątek, 10 lutego 2017
godz: 16:00

Szczyrk

, Szczyrk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już 10 i 11 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w Szczyrku podczas SnowFest Festival 2017. NERO, Pendulum oraz Gooral pierwszymi ogłoszonymi artystami najbliższej edycji! Kolejnych poznacie jeszcze przed końcem roku.

Karnety do kupienia na Ticektpro: http://bit.ly/2fhofcn

Występ NERO, zdobywców nagrody Grammy to prawdziwa gratka dla fanów dubstepu. Brytyjczycy zagrają w Polsce po raz pierwszy. Na scenie T-Mobile Electronic Beats, partnera muzycznego tegorocznej edycji SnowFest, usłyszymy energetyczny dj set Pendulum z Mc Verse. Australijska legenda powraca na sceny światowych festiwali w najlepszej formie.

SnowFest łączy najlepszą elektronikę ze śnieżnym szaleństwem stąd naturalna obecność sceny T-Mobile Electronic Beats.

Czwartą edycję SnowFest Festival przenieśliśmy do Szczyrku – najprężniej rozwijającego się kurortu górskiego w Polsce. Całkowicie zrewolucjonizowaliśmy formułe zawodów. Na szczycie skoczni Skalite staną drużyny narodowe, składające się z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami
– potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem. Poza pierwszymi dryżynowymi mistrzostwami Air Strike – czekają Was także indywidualne zawody Big Air.

Dwudniowe bilety „DAY & NIGHT” z grudniowo-styczniowej puli kosztują 140 zł.
Sprzedaż trzeciej puli rusza od 1 lutego, wtedy bilety kupicie w cenie 180 zł.
Ilość biletów „DAY & NIGHT” jest ograniczona!

W ramach współpracy T-Mobile przygotował dla swoich klientów specjalną 50% zniżkę na bilety. By z niej skorzystać wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści „Snowfest” na numer 80557. Otrzymany kod rabatowy należy podać przy zakupie biletów na stronie www.snowfest.pl/eb

Karnety do kupienia na Ticektpro: http://bit.ly/2fhofcn, dostępne są także w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

* bilet DAY & NIGHT uprawnia do wejścia na koncerty dzienne, zawody sportowe oraz imprezy nocne a taże do zakupu skipassów z 20% zniżką w:
– Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim – https://www.facebook.com/szczyrkowski
– Beskid Sport Arena – https://www.facebook.com/beskidsportarena/Sprawdź inne wydarzenia @ Szczyrk

SnowFest Festival 2017 Szczyrk

SnowFest Festival 2020

Pt, 28 lutego 2020
godz: 18:00