We Bring You Back The Sound

Clubbing
Drum n Bass

Sobota, 10 listopada 2018
godz: 22:00

K4 / Kolumba 4

Kolumba 4, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Chociaż w naszym kraju jabłoni pokutuje obraz MC który chce tylko więcej ognia, w naszym mniemaniu liryczna strona dnb jest równie ważna. Zawsze była. Dlatego tym razem gości mamy dwóch, a raczej trzech ;]

GLXY [ Shogun Audio | UK ]

Duo, ktòre wypłynęło koło 2015 wzięło szturmem scenę dnb i w ekspresowym tempie podpisało kontrakt z jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw w którym główną gwiazdą jest Friction’a czyli Shogun Audio. Chłopaki tworzą niepowtarzalny balans cięższych i miłych dla ucha brzmień a solidny warsztat sprawia, że ich materiał jest zawsze przyjemny dla ucha. Podobnie jest w kwestii DJowania gdzie równoważą swoje wzajemne inspiracje sięgając raz po deep, raz po nowy garage.

Mają za sobą już album na Shogun Audio. Releasy na Dispatch’u, Hospital. Wszechstronność pozwoliła im postawić noge na eventach ze spectrum muzyki, zawsze porywając tłum mixem.

Po cichu szykują się do kolejnego albumu, mają USB pełne dubow z przeróżnych wytwórni o których się wam nie śniło (a czasami dosłownie gorące z garażu Unglued).

Visionobi [ Metalheadz | UK ]

Równolegle do naszej rzeczywistości z pokolenia ludzi, którzy wyrośli z jednej strony na Ed Rush’u a z drugiej na Jehst’cie pojawiło się nowa definicja MC.

Visionobi przez lata budował scenę studencką w Southampton, gdzie szlifował swój kraft o stworzył swoją liryczną i promotorską markę. Po powrocie do Londynu… co by tu dużo mówić: gigi z Wilkisonem, Goldiem, Andy C, DLR’em, designated MC na Dispatch’u, Metalheadz, Sine, Critical, Shogun, Spearhead, Symmetry, UKF, Drum&BassArena, Exit, Soul:ution, CIA, FabricLive, Soul:vent, Hospital.Sprawdź inne wydarzenia @ Szczecin